Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Raidynas. Rinkinį sudaro: dėžutė, 70 raidžių su iliustracijomis kortelės

Kaina: 10,29 €
Kaina su kodu: 7,51 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 10.29 InStock
Į krepšelį 7,51 € -27% su kodu
PATOGU

Knygos „Raidynas. Rinkinį sudaro: dėžutė, 70 raidžių su iliustracijomis kortelės“ aprašymas

Raidyną sudaro 70 raidžių kortelių su iliustracijomis. Balsės ir priebalsės, kad vaikai jas geriau įsidėmėtų, yra skirtingų spalvų. Visų raidžių yra po dvi korteles, dažniau žodžiuose pasitaikančių – po tris, tad vaikai galės sudėti žodžius ir net paprastus sakinius. Kortelėms laikyti skirta patogi dėžutė. Raidynas rekomenduojamas vyresniojo ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams.


  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 12x19, dėžutė
  • ISBN ar kodas: 9789980516305

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Raidynas. Rinkinį sudaro: dėžutė, 70 raidžių su iliustracijomis kortelės“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuviškos abėcėlės knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Raidynas. Rinkinį sudaro: dėžutė, 70 raidžių su iliustracijomis kortelės“, kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų „Raidynas. Rinkinį sudaro: dėžutė, 70 raidžių su iliustracijomis kortelės“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Raidynas. Rinkinį sudaro: dėžutė, 70 raidžių su iliustracijomis kortelės“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Raidynas. Rinkinį sudaro: dėžutė, 70 raidžių su iliustracijomis kortelės“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Raidynas. Rinkinį sudaro: dėžutė, 70 raidžių su iliustracijomis kortelės“ perkama kartu