0

101 būdas ką veikti, kai neturi ką veikti

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 5,29 €
Kaina knygyne: 7,59 €*
Sutaupote: 2.30 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

101 būdas ką veikti, kai neturi ką veikti

  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 25x18, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • ISBN ar kodas: 9786094730405

2021-01-31 5.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "101 būdas ką veikti, kai neturi ką veikti" aprašymas

Jei esi vienas namuose ir nenori nieko veikti, gali atlikti bandymus: pakeisti gėlės žiedo spalvą, „pasigaminti“ kybantį vandenį ar „šlykštuką“. O gal kartu su draugais nori išmokti žaisti „Gaidžių peštynes“ ar „Laikrodį“? Tuomet būtinai atsiversk knygą „101 būdas, ką veikti, kai neturi, ką veikti“.

Joje – daugiau nei 100 idėjų, kurias vaikai gali įgyvendinti kartu su tėvais, draugais ar net būdami vieni. Ir visos jos – ne tik smagios, bet ir skatina kūrybiškumą, norą domėtis, pažinti, atrasti. O jei nuo pasirinkimo gausos susisuks galva, geriausią užsiėmimą pasirinkti padės knygos pradžioje esantis testas. Pirmyn į nuotykius!

Parašykite atsiliepimą apie "101 būdas ką veikti, kai neturi ką veikti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys 101 būdas ką veikti, kai neturi ką veikti, kurį parašė Giedrė Stankevičienė. Siūlome ne tik išsamų 101 būdas ką veikti, kai neturi ką veikti aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Giedrė Stankevičienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie 101 būdas ką veikti, kai neturi ką veikti. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą 101 būdas ką veikti, kai neturi ką veikti dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "101 būdas ką veikti, kai neturi ką veikti" perkama kartu