Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

1941 m. birželio 23 d. sukilimas Panevėžio apskrities Krekenavos, Naujamiesčio, Raguvos ir Ramygalos valsčiuose

Kaina: 12,99 €
Kaina su kodu: 11,69 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 12.99 InStock
Į krepšelį 11,69 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „1941 m. birželio 23 d. sukilimas Panevėžio apskrities Krekenavos, Naujamiesčio, Raguvos ir Ramygalos valsčiuose“ aprašymas

XX a. gausus kovų už Lietuvos nepriklausomybę epizodų. Vienas iš jų – 1941 m. Brželio sukilimas. Nors jau praėjo daugiau kaip 80 metų, bet šis įvykis vis dar nėra iki galo ištirtas.

Knygoje „1941 m. birželio 23 d. sukilimas Panevėžio apskrities Krekenavos, Naujamiesčio, Raguvos ir Ramygalos valsčiuose“ pateikiamas naujas požiūris į Birželio sukilimo tyrinėjimus. Įvykiai analizuojamuose valsčiuose nagrinėjami kompleksiškai. Šalia paties sukilimo įvykių tyrimo taip pat gvildenama: sukilėlio sąvokos problematika, sukilėlių likimas vokiečių ir antrosios sovietinės okupacijų laikotarpiais, sovietinių represinių struktūrų pareigūnų persekiojimo praktika sukilėlių ir jų artimųjų atžvilgiu, sukilimo dalyvių socialinis portretas. Taip pat pateikiamos trumpos sukilėlių biografijos.

Šią knygą „1941 m. birželio 23 d. sukilimas Panevėžio apskrities Krekenavos, Naujamiesčio, Raguvos ir Ramygalos valsčiuose“ autorius Tadas Jaskelevičius skiria ne tik akademinei bendruomenei, bet ir nagrinėjamų vietovių gyventojams, besidomintiems savo krašto istorija.

Leidinį recenzavo istorikas Andrius Tumavičius.Parašykite atsiliepimą apie „1941 m. birželio 23 d. sukilimas Panevėžio apskrities Krekenavos, Naujamiesčio, Raguvos ir Ramygalos valsčiuose“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Tadas Jaskelevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „1941 m. birželio 23 d. sukilimas Panevėžio apskrities Krekenavos, Naujamiesčio, Raguvos ir Ramygalos valsčiuose“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „1941 m. birželio 23 d. sukilimas Panevėžio apskrities Krekenavos, Naujamiesčio, Raguvos ir Ramygalos valsčiuose“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „1941 m. birželio 23 d. sukilimas Panevėžio apskrities Krekenavos, Naujamiesčio, Raguvos ir Ramygalos valsčiuose“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „1941 m. birželio 23 d. sukilimas Panevėžio apskrities Krekenavos, Naujamiesčio, Raguvos ir Ramygalos valsčiuose“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tadas Jaskelevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „1941 m. birželio 23 d. sukilimas Panevėžio apskrities Krekenavos, Naujamiesčio, Raguvos ir Ramygalos valsčiuose“ perkama kartu