0

Vilniaus senamiestis per 3 valandas

  • Nuolaida knygai -26%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 10,99 €
Knygyne: 14,79 €*
Sutaupote: 3.80 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2019-07-09 Roma

Informacija

Vilniaus senamiestis per 3 valandas

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, puskiečiai viršeliai
  • Puslapių skaičius: 201
  • ISBN ar kodas: 9786094662720

2020-07-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Elė Pranaitytė – gidė, keliautoja ir tinklaraštininkė, tekstų autorė, vilnietė, mylinti Vilnių ir nuolatos pasakojanti apie jį kitiems.

“Vilniaus senamiestis per 3 valandas” – visiems, kas turi nedaug laiko, bet yra pasiryžę per keletą valandų įgyti kiek įmanoma daugiau vilnietiškos patirties. Tai nepamainomas leidinys žmonėms, kuriems tenka vedžioti po miestą skubančius užsienio svečius, vienos dienos turistams, o galiausiai – net ir tiems, kurie sostinėje gyvena nuolat. Nes šmaikštūs ir informatyvūs Elės Pranaitytės pasakojimai net ir apie visiems vilniečiams puikiai žinomas vietas tikrai privers atrasti kažką nematyta.

Tai ne tradicinis kelionių vadovas po miestą, o savotiškas gido ir romano hibridas, patraukliai parodantis visa, ką verta pamatyti per tokį trumpą laiką. O jei tenka pasakoti apie Vilnių, nuvykus į kitą šalį? Atsiverskite šią knygą – čia rasite išsamias istorines gaires ir savotišką miesto dienoraštį.

Autorė sako: "Ši knyga yra simbolinis raktas į mūsų gražiojo Vilniaus papuošalų dėžutę. Apie Vilnių rašyti ir sunku, ir lengva, nes Vilnius – niekieno ir kartu visų: jame savo pėdsakus paliko daugelio tautybių ir religinių konfesijų atstovai, čia gyveno, kūrė ir mylėjo daug įžymybių, valdovų, menininkų ir skandalistų... Todėl Vilnius yra tikras juvelyrikos šedevras, kurį kviečiu pažinti kartu."

Tik trys valandos – ir gražiausios Vilniaus senamiesčio vietos jūsų!

Nuotraukos Astos Puikienės.

2019-07-09

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu