Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

25 žymių žmonių vaikystė

Kaina: 13,98 €
Kaina su kodu: 2,80 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 13.984 InStock
Į krepšelį 2,80 € -80% su kodu
PATOGU

Knygos „25 žymių žmonių vaikystė“ aprašymas

Vaikams nuo 6 m.

Kaip manai, ar atspėsi, apie kokias garsias asmenybes čia kalbama, pagal užuominas iš jų vaikystės? Jei taip, atsiversk šią knygelę ir pabandyk!

Net 25 pasaulio valdovai, išradėjai, mokslininkai, menininkai ir kiti pasaulio istorijai nusipelnę žmonės tau papasakos apie savo vaikystę. Koks gyvenimas buvo jų laikais, su kuo jie mėgo žaisti, kuo domėjosi. Bet savo vardų neatskleis! Turėsi juos atspėti pats iš pateiktų užuominų.

Paskui galėsi pasižiūrėti po atvartu, ar pataikei, ir pasitikrinti savo žinias apie tai, dėl ko visi šie žmonės išgarsėjo.

„25 žymių žmonių vaikystė“

ugdo smalsumą;
plečia žinias ir pasaulio suvokimą;
skatina domėtis pasaulio istorija ir daug pasiekusiais žmonėmis;
skatina nebijoti išsiskirti ir siekti savo tikslų, lavinti savo talentus.

Knygoje „25 žymių žmonių vaikystė“ pateikiama nesudėtingų eksperimentų ir smagių žaidimų, kuriuos galima išbandyti patiems.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „25 žymių žmonių vaikystė“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „25 žymių žmonių vaikystė“, kurį pristato Petra Texlová, Tomáš Tůma. Siūlome ne tik išsamų „25 žymių žmonių vaikystė“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Petra Texlová, Tomáš Tůma. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „25 žymių žmonių vaikystė“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „25 žymių žmonių vaikystė“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „25 žymių žmonių vaikystė“ perkama kartu