⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rasa Dmuchovskienė (g. Marijampolėje) – vaikiškų knygelių autorė, pedagogė.

Rasa Dmuchovskienė gimė ir augo Marijampolėje. Baigusi vidurinę mokyklą ji pasiliko šiame mieste ir studijavo Onos Sukackienės pedagoginėje mokykloje.

Rasa Dmuchovskienė knygos

Rasta: 19

Rasta: 19

Ja baigusi tapo darželio auklėtoja ir šį darbą su didele meile dirba jau kelis dešimtmečius.

Autorė – kūrybiška asmenybė. Ji 2011-tais metais pristatė savo kurtų juvelyrinių dirbinių parodą. Taip pat Rasos Dmuchovskienės biografiją papildo ir vaikų rašytojos karjera. 2019-tais metais pasaulį išvydo knygelė „Skruzdėliukas Nežiniukas“. Šio kūrinio įkvėpimo šaltiniu tapo autorės pedagoginė veikla.

Rasa Dmuchovskienė teigia, kad dirbdama su vaikais turi proga gerai juos pažinti bei išmanyti mažylių interesus. Darželio auklėtoja vaikams prieš miegą skaitydama pasakas pastebėjo, kad jie mieliau klauso ekspromtu sugalvotų istorijų. Taip pamažu gimė idėja jas užrašyti ir knygoje.

„Skruzdėliukas Nežiniukas“ iš pradžių buvo profesionaliai įgarsinta ir virto kompaktiniu disku. Kiek vėliau pasirodė ir popierinė knygelė. Kartu su smalsiu pagrindiniu veikėju vaikai ieškos atsakymų į pačius įvairiausius klausimus, pavyzdžiui, kokio ilgio gali būti voratinklio siūlas ar kaip vikšras tampa spalvingu drugeliu. Pedagogė puikiai jaučia, kas domina vaikus, o pagrindinis jos kūrybos bruožas – gebėjimas žaismingai ir nesudėtingai pateikti įdomią ir praturtinančią informaciją.

Pirmoji knygutė sulaukė sėkmės, mažyliai ir toliau domėjosi įvairiais gyvūnėliais, tad netrukus pasirodė ir „Skruzdėliukas Nežiniukas. 2 knyga“. Tikėtina, kad tai dar nepabaiga! Antros knygos aprašyme rasite autorės citatą, kad vedžiodama savo Nežiniuką po pievas ir miškus, ji ir pati daug sužinojo apie gamtą ir gyvūnus. Sugalvotas istorijas Rasa Dmuchovskienė visada skaito vaikams ir stebi jų reakciją. Mažyliai yra patys geriausi kritikai, priverčiantys taisyti tekstą ir išbraukti neįdomias vietas.

Rasa Dmuchovskienė kuria ir edukacinius leidinius apie Kiškutį Mikutį. Šioje serijoje rasite knygas „Kiškutis Mikutis ir širdelių diena“, „Kiškutis Mikutis ir pikčiurna draugas“, „Kiškutis Mikutis susiranda draugų“, „Kiškutis Mikutis nugali virusą“ ir daugelį kitų. Knygelės padeda vaikams susipažinti su juos supančia aplinka.

Autorė savo kūryboje naudojasi ilgamete pedagogine patirtimi, todėl jos kūryba vaikams itin patinka. Kviečiame kūrinius pirkti internetu ir atrasti nepaprastą spalvingų veikėjų pasaulį!