0

Įdomioji matematika

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Įdomioji matematika

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 11x15, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9786090402290

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

„Įdomioji matematika“ – jei manote, kad knygos pavadinime pavartoti du visiškai nesuderinami žodžiai, matematikos magas Arthur Benjamintai tai paneigs, nes jis pasirengęs palydėti jus į iki šiol nepažintą skaičių pasaulį ir atskleisti dar negirdėtas jo paslaptis.

Paprastai pritaikomi matematiniai triukai, apie kuriuos sužinosite šioje knygoje, greitai ir visam laikui pakeis jūsų mąstymą apie matematiką, visiškai nepaisant to, kiek jums metų ir kiek matematinių žinių jau turite.


„Įdomioji matematika“ gali padėti jums įgyti savotišką supergalią ir pademonstruoti neįtikėtinus triukus. Arba tiesiog palengvins gyvenimą besimokant ar studijuojant. Skaičiuoti mintinai ir daryti tai greitai – įmanoma. Knygoje A. Benjamin atskleidžia, kaip įsiminti skaičius ir kaip galvoje atlikti sudėtingus matematinius veiksmus. Net jei tai gana sudėtinga lygtis, tereikia žinoti keletą paslapčių ir gudrybių, kad ją išlukštentumėte greičiau ir lengviau nei kiti.


Perskaitę knygą mokėsite greitai sudauginti ar padalyti triženklius skaičius, skaičiuoti trupmenas, kelti kvadratu, kubu ar ištraukti šaknį. Gali būti, kad matematika pagaliau iš tiesų pasidarys įdomi, nes netikėti ir gudrūs sprendimo būdai, kuriuos sužinosite, padės viską daryti paprasčiau, sparčiau ir lengviau. Mokykloje tokių metodų, kuriuos rasite knygoje „Įdomioji matematika“, nemoko.


Knygos autoriai – mokslininkai ir rašytojai Arthur Benjamin ir Michael Shermer.Arthur Benjamin – mokslų daktaras, matematikos profesorius Harvey Mudd koledže, kur dėsto nuo 1989 m. Dar vadinamas matematikos magu ir žinomas dėl to, kad geba galvoje mintinai atlikti sudėtingus skaičiavimus. Jo darbai ir knyga „Įdomioji matematika“ sudomino TV laidas bei daugybę spaudos leidinių, kurie aprašė profesorių ir jo metodus.


Michael Shermer yra žurnalo Skeptic leidėjas, rašo skiltį leidinyje Scientific American. Chapman universitete dėsto Skepticizmą. Yra kelių knygų apie mokslą, moralę ir utopiją autorius.


"Puiki įžanga į skaičių stebuklą iš dviejų aukščiausio lygio mokytojų“.


Brian Greene, „The Elegant Universe“ autorius


"Magiška ir paslaptinga kelionė po matematikos gudrybes. Stebinanti ir smagi“.


Joseph Gallian, Amerikos Matematikų asociacijos prezidentas

„Ši knyga gali jus išmokyti skaičiavimo mintyse įgūdžių, kurie nustebins ir jus pačius, ir jūsų draugus. Dar daugiau – jūs pasismaginsite ir įgysite vertingų praktinių įrankių savo galvoje“.

Dr. Edward O. Thorp, matematikas ir knygos „Beat the Dealer and Beat the Market“ autorius


Vertė Vytautas Bagdonas

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu