0

A Small Great Book about Lithuania

Kaina internetu: 11,49 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

A Small Great Book about Lithuania

  • Leidėjas: R. Paknio leidykla
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 10x10, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9789955736486

2020-10-31 11.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "A Small Great Book about Lithuania" aprašymasŠioje mažoje suvenyrinėje knygelėje "A Small Great Book about Lithuania / Maža didi knygelė apie Lietuvą" rasite apie 250 Lietuvos vaizdų:

Vilniaus ir kitų miestų panoramų, gatvių, aikščių ir pastatų;

turtingo provincijos paveldo – istorinių miestelių, bažnyčių, dvarų;

tradicinio gyvenimo būdo akimirkų; švenčių;

gamtos – ne tik laukų ir miškų, bet ir augalėlių, gyvūnų nuotraukų, – visa tai, kas čia yra gražiausia, vertingiausia, įdomiausia.


Nuotraukos sudėtos į 9 skyrius (Vilnius, naujoji architektūra, Kaunas ir kiti miestai, provincijos paveldas, šventės, gyvenimas senuosiuose kaimuose, peizažas, gyvoji gamta ir Kuršių nerija), kiekvienas jų pradedamas įvadiniu tekstu.


Nuotraukų autoriai: Arūnas Baltėnas, Ramūnas Danisevičius, Vytenis Jurevičius, Gintaras Karosas, Algimantas Kavaitis, Vytautas Knyva ir kt.

Tekstų autorė Audra Kairienė

Dailininkas Izaokas Zibucas

Parašykite atsiliepimą apie "A Small Great Book about Lithuania"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Albumai apie Lietuvą anglų kalba

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą A Small Great Book about Lithuania, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos A Small Great Book about Lithuania aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos A Small Great Book about Lithuania už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą A Small Great Book about Lithuania? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "A Small Great Book about Lithuania" perkama kartu