Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

A Small Great Book about Lithuania

Kaina: 15,83 €
Kaina su kodu: 14,25 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 15.829 InStock
Į krepšelį 14,25 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „A Small Great Book about Lithuania“ aprašymas

Šioje mažoje suvenyrinėje knygelėje "A Small Great Book about Lithuania / Maža didi knygelė apie Lietuvą" rasite apie 250 Lietuvos vaizdų:

    Vilniaus ir kitų miestų panoramų, gatvių, aikščių ir pastatų;

    turtingo provincijos paveldo – istorinių miestelių, bažnyčių, dvarų;

    tradicinio gyvenimo būdo akimirkų; švenčių;

    gamtos – ne tik laukų ir miškų, bet ir augalėlių, gyvūnų nuotraukų, – visa tai, kas čia yra gražiausia, vertingiausia, įdomiausia.

Nuotraukos sudėtos į 9 skyrius (Vilnius, naujoji architektūra, Kaunas ir kiti miestai, provincijos paveldas, šventės, gyvenimas senuosiuose kaimuose, peizažas, gyvoji gamta ir Kuršių nerija), kiekvienas jų pradedamas įvadiniu tekstu.

Nuotraukų autoriai: Arūnas Baltėnas, Ramūnas Danisevičius, Vytenis Jurevičius, Gintaras Karosas, Algimantas Kavaitis, Vytautas Knyva ir kt. Tekstų autorė Audra Kairienė. Dailininkas Izaokas Zibucas.


  • Leidėjas: R. Paknio leidykla
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 10x10, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955736486

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „A Small Great Book about Lithuania“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Albumai apie Lietuvą anglų kalba

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „A Small Great Book about Lithuania“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „A Small Great Book about Lithuania“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „A Small Great Book about Lithuania“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „A Small Great Book about Lithuania“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „A Small Great Book about Lithuania“ perkama kartu