NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis

3.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 15,79 €
Kaina su kodu: 14,21 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2014-03-15 GVG

Neblogai parašyta knyga, lyginant su tuo, kas buvo išleista anksčiau, išskyrus S.Šedbaro knygą, kuri, aišku, siauresnės apimties.


2024-02-29 15.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis" aprašymas

Vadovėlis „Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis” - tai kelerių metų mokslinio tiriamojo darbo ir praktinės veiklos, stebėjimų bei apmąstymų vaisius. Vadovėlio pirmojoje dalyje kompleksiškai nagrinėjami svarbiausi administracinės teisės bendrosios dalies institutai (administracinės teisės samprata, principai, dalykas, metodas, sistema, normos ir administraciniai teisiniai santykiai). Kad skaitytojai lengviau suvoktų šią ganėtinai sudėtingą teisės šaką, autorius pateikia išsamią jų analizę. Siekiant išryškinti teorijos ir praktikos glaudžias tarpusavio sąsajas, doktrininės nuostatos iliustruojamos Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo ir Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo jurisprudencija.

Vadovėlis skirtas aukštųjų mokyklų studentams, studijuojantiems teisę, moksliniams darbuotojams ir specialistams praktikams, taip pat visiems kitiems, besidomintiems administracine teise.


  • Autorius: Audrius Bakaveckas
  • Leidėjas: Leidykla "Mes"
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099520292

Kiti taip pat domėjosi


2014-03-15

Neblogai parašyta knyga, lyginant su tuo, kas buvo išleista anksčiau, išskyrus S.Šedbaro knygą, kuri, aišku, siauresnės apimties.

Parašykite atsiliepimą apie "Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Administracinės teisės knygos

Audrius Bakaveckas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Audrius Bakaveckas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis" perkama kartu