0

Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis

  • Nemokamas knygos pristatymas
3.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 15,79 €
Knygyne: 17,59 €*
Sutaupote: 1.80 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2014-03-15 GVG

Neblogai parašyta knyga, lyginant su tuo, kas buvo išleista anksčiau, išskyrus S.Šedbaro knygą, kuri, aišku, siauresnės apimties.

Informacija

Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis

  • Leidėjas: Leidykla "Mes"
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 464
  • ISBN ar kodas: 9786099520292

2020-07-31 15.79 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Vadovėlis „Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis” - tai kelerių metų mokslinio tiriamojo darbo ir praktinės veiklos, stebėjimų bei apmąstymų vaisius. Vadovėlio pirmojoje dalyje kompleksiškai nagrinėjami svarbiausi administracinės teisės bendrosios dalies institutai (administracinės teisės samprata, principai, dalykas, metodas, sistema, normos ir administraciniai teisiniai santykiai). Kad skaitytojai lengviau suvoktų šią ganėtinai sudėtingą teisės šaką, autorius pateikia išsamią jų analizę. Siekiant išryškinti teorijos ir praktikos glaudžias tarpusavio sąsajas, doktrininės nuostatos iliustruojamos Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo ir Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo jurisprudencija.

Vadovėlis skirtas aukštųjų mokyklų studentams, studijuojantiems teisę, moksliniams darbuotojams ir specialistams praktikams, taip pat visiems kitiems, besidomintiems administracine teise.

2014-03-15

Neblogai parašyta knyga, lyginant su tuo, kas buvo išleista anksčiau, išskyrus S.Šedbaro knygą, kuri, aišku, siauresnės apimties.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu