0

Apie rašymą: kaip išlaisvinti vidinį rašytoją

5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2016-08-10 Lina

Knyga nuostabi!!!!!!! Visiems bent kiek jaučiantiems malonumą rašyti BŪTINA perskaityti :D

Informacija

Apie rašymą: kaip išlaisvinti vidinį rašytoją

  • Leidėjas: Žmogaus psichologijos studija
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • ISBN ar kodas: 9789955998792

2020-11-30 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Apie rašymą: kaip išlaisvinti vidinį rašytoją" aprašymas

Autorė kviečia patyrinėti rašymo paslaptį: kas mus varžo, o kas kaip tik gali išlaisvinti giliam, kūrybiškam rašymui. Pateikiama nemažai paprastų patarimų, kaip galime laisvinti ir lavinti savo vidinį rašytoją.

Milijardai laiškų, keli šimtai milijonų tiklaraščio įrašų, trumposios žinutės, tekstiniai pranešimai - šiandien rašome daugiau nei kada nors anksčiau. Svajonė tapti rašytoju Vakarų pasaulyje jau įgyvendinta - rašome kiekvienas. Dabar galima siekti naujos svajonės - tapti geru rašytoju. Tokiu, kurio mintys skamba net ir užvertus puslapį, kurio sukurti vaizdiniai ir jausmai lydi metų metus. Kaip? Pirma - reikia rašyti. Antra - skaityti. Trečia - skaityti apie rašymą.
Natalie Goldberg "Apie rašymą" - knygų apie rašymą biblija. Įtaigi, lengva ir poetiška, su trupučiu "dzen" ir trupučiu "dzin", su asmeninėmis istorijomis ir įkvepiančiais pavyzdžiais. Ji kviečia rašyti. Ir, kas dar svarbiau, rašyti geriau.

Aldona Steponavičiūtė, straipsnių autorė, Kauno technologijos universiteto kūrybinio rašymo dėstytoja

2016-08-10

Knyga nuostabi!!!!!!! Visiems bent kiek jaučiantiems malonumą rašyti BŪTINA perskaityti :D

Parašykite atsiliepimą apie "Apie rašymą: kaip išlaisvinti vidinį rašytoją"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Apie rašymą: kaip išlaisvinti vidinį rašytoją, kurią skaitytojams dovanoja Natalie Goldberg. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Natalie Goldberg su knyga Apie rašymą: kaip išlaisvinti vidinį rašytoją jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Apie rašymą: kaip išlaisvinti vidinį rašytoją patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Natalie Goldberg. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Apie rašymą: kaip išlaisvinti vidinį rašytoją palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Apie rašymą: kaip išlaisvinti vidinį rašytoją" perkama kartu