NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Apie rašymą: kaip išlaisvinti vidinį rašytoją

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 11,30 €
Kaina su kodu: 10,17 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2016-08-10 Lina

Knyga nuostabi!!!!!!! Visiems bent kiek jaučiantiems malonumą rašyti BŪTINA perskaityti :D


2024-02-29 11.304 InStock
Į krepšelį

Knygos "Apie rašymą: kaip išlaisvinti vidinį rašytoją" aprašymas

Autorė kviečia patyrinėti rašymo paslaptį: kas mus varžo, o kas kaip tik gali išlaisvinti giliam, kūrybiškam rašymui. Pateikiama nemažai paprastų patarimų, kaip galime laisvinti ir lavinti savo vidinį rašytoją.

Milijardai laiškų, keli šimtai milijonų tiklaraščio įrašų, trumposios žinutės, tekstiniai pranešimai - šiandien rašome daugiau nei kada nors anksčiau. Svajonė tapti rašytoju Vakarų pasaulyje jau įgyvendinta - rašome kiekvienas. Dabar galima siekti naujos svajonės - tapti geru rašytoju. Tokiu, kurio mintys skamba net ir užvertus puslapį, kurio sukurti vaizdiniai ir jausmai lydi metų metus. Kaip? Pirma - reikia rašyti. Antra - skaityti. Trečia - skaityti apie rašymą.
Natalie Goldberg "Apie rašymą" - knygų apie rašymą biblija. Įtaigi, lengva ir poetiška, su trupučiu "dzen" ir trupučiu "dzin", su asmeninėmis istorijomis ir įkvepiančiais pavyzdžiais. Ji kviečia rašyti. Ir, kas dar svarbiau, rašyti geriau.

Aldona Steponavičiūtė, straipsnių autorė, Kauno technologijos universiteto kūrybinio rašymo dėstytoja2016-08-10

Knyga nuostabi!!!!!!! Visiems bent kiek jaučiantiems malonumą rašyti BŪTINA perskaityti :D

Parašykite atsiliepimą apie "Apie rašymą: kaip išlaisvinti vidinį rašytoją"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

Natalie Goldberg pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Apie rašymą: kaip išlaisvinti vidinį rašytoją", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Apie rašymą: kaip išlaisvinti vidinį rašytoją" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Apie rašymą: kaip išlaisvinti vidinį rašytoją" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Apie rašymą: kaip išlaisvinti vidinį rašytoją"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Natalie Goldberg tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Apie rašymą: kaip išlaisvinti vidinį rašytoją" perkama kartu