NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Attack on Titan, Vol. 15

11,99 €
Kaina su kodu: 10,79 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Attack on Titan, Vol. 15" aprašymas

Jaudinanti ir siaubą kelianti nauja manga serija „Attack on titan“- bestseleris Japonijoje, jauno talentingo rašytojo debiutas.

Hange apklausus karo policijos būrį paaiškėjo, kad Krista (dar žinoma kaip Historia Reiss) yra tikroji sosto įpėdinė. Korpusas skubiai persikelia į rūmus prie karalienės sosto, tačiau žmogžudžiai pagrobia Ereną ir Kristą, sukeldami korpuse baisią sumaištį. Ervinas areštuotas, korpusas sužlugdytas. Ar dabar Levi ir Hange pagaliau atsirado palankus metas ir reikalingos galimybės?Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Attack on Titan, Vol. 15"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Manga komiksai (anglų k.)

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Attack on Titan, Vol. 15", kurį pristato Hajime Isayama. Siūlome ne tik išsamų "Attack on Titan, Vol. 15" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Hajime Isayama. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Attack on Titan, Vol. 15". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Attack on Titan, Vol. 15" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Attack on Titan, Vol. 15" perkama kartu