NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Attack on Titan, Vol. 23

Kaina: 11,99 €
Kaina su kodu: 10,79 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 11.99 InStock
Į krepšelį 10,79 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Attack on Titan, Vol. 23" aprašymas

Jaudinanti ir siaubą kelianti nauja manga serija „Attack on titan“- bestseleris Japonijoje, jauno talentingo rašytojo debiutas.

Išlikusi žmonija šimtmečius gyvena baimėje dėl savo gyvybės. Žmonija - tai tik keli tūkstančiai žmonių, gyvenančių trimis sienomis apsaugotame mieste. Sienos saugo nuo priešų - siaubingų milžinų, žinomų kaip titanai. Atrodo, kad titanai turi tik vieną tikslą - suvalgyti žmoniją. Jau šimtus metų tai, kas liko iš žmonijos, gana ramiai jaučiasi saugiame mieste.

Nors Ereno Jaegerio bendrapiliečiai nori tik saugiai gyventi, Jaegeris trokšta imtis veiksmų. Jis nori ne tik apsaugoti miestą, bet ir sužinoti, kas iš tikrųjų yra titanai. Tačiau jau vykdydamas pirmąją misiją jis susiduria su siaubu, viršijančiu jo vaizduotę… ir paslaptimis iš savo praeities, kurios gali pakeisti šios žūtbūtinės kovos eigą. Jargeris ir jo draugai pasiryžę laimėti. Tačiau daug ką gaubia paslaptis, kuri tampa tik mįslingesnė...Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Attack on Titan, Vol. 23"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Manga komiksai (anglų k.)

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Attack on Titan, Vol. 23", kurį pristato Hajime Isayama. Siūlome ne tik išsamų "Attack on Titan, Vol. 23" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Hajime Isayama. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Attack on Titan, Vol. 23". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Attack on Titan, Vol. 23" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Attack on Titan, Vol. 23" perkama kartu