Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Bahajai. Indėlis į pasaulinės civilizacijos iškilimą

Kaina: 4,39 €
Kaina su kodu: 3,95 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 4.39 InStock
Į krepšelį 3,95 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Bahajai. Indėlis į pasaulinės civilizacijos iškilimą" aprašymas

Per pastaruosius tūkstantmečius metų pamažu besivystančioje civilizacijoje pasitaikydavo spartaus augimo laikotarpių, kai viskas keisdavosi kultūriniu, socialiniu ir technologiniu aspektu. Nuo anksčiausios užrašytos istorijos iki mūsų šimtmečių žmonijos pažanga smarkiai paspartėdavo atsiradus didžiosioms pasaulinėms religijoms. Tuo metu atskleidusi savo kūrybingumą žmonija pasiekė kai kuriuos įspūdingiausius ilgalaikius laimėjimus meno, architektūros, valdymo, teisės, literatūros ir mokslo srityse.

Bahajų tikėjimo nariai, gyvenantys praktiškai visose pasaulio šalyse ir teritorijose, mano, kad žmonija stovi ant pasaulinio socialinio pokyčio ribos. Kitas neišvengiamas nuolatinio žmonijos kilimo etapas bus visų nacijų ir tautų susivienijimas taikioje pasaulinėje civilizacijoje, kurioje bus vietos visiems bei visi bus gerbiami ir kurią praturtins unikalus kiekvienos tautos kultūrinis bei religinis paveldas.

Žmonija praėjo kūdikystės ir vaikystės etapus ir dabar stovi ant kolektyvinės brandos slenksčio. Šiandien patiriami konfliktai, neramumai ir sumaištis yra būdingi pereinamajam laikotarpiui, kurį galime palyginti su paauglyste. Atmetami seni, atgyvenę požiūriai ir mąstymo įpročiai bei pamažu įsišaknija nauji mąstymo ir veikimo modeliai.

Bahajų tikėjimo įkūrėjas Baha'u'llah (1817-1892) teigė, kad Jo misija yra paruošti žmoniją šiam ilgai lauktam pasaulinės civilizacijos etapui. Jis teigė, kad ateinantis amžius yra pasaulinės taikos ir teisingumo era, nuo seniausių laikų išpranašauta šventuosiuose raštuose.

Baha'u'llah atskleidė gilią dvasinę viziją, revoliucingus principus ir praktinius metodus, skirtus vesti žmoniją į brandą šiuo klastingu paauglystės metu. Jo mokymai, kurių centre - esminis žmonijos vienovės principas, suteikia naują viltingą požiūrį į mūsų vietą ir tikslą pasaulyje. Baha'u'llah gyvenimas ir raštai suteikia pasaulinei bahajų bendruomenei įsipareigojimą išmokti Jo mokymus pritaikyti praktiškai.

Tolesniuose knygos "Bahajai. Indėlis į pasaulinės civilizacijos iškilimą" puslapiuose kviečiame panagrinėti Bahajų tikėjimo istoriją, įsitikinimus ir veiklą.


  • Leidėjas: Vilniaus bahajų bendruomenė
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 21x27, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099608105

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Bahajai. Indėlis į pasaulinės civilizacijos iškilimą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos religijos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Bahajai. Indėlis į pasaulinės civilizacijos iškilimą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Bahajai. Indėlis į pasaulinės civilizacijos iškilimą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Bahajai. Indėlis į pasaulinės civilizacijos iškilimą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Bahajai. Indėlis į pasaulinės civilizacijos iškilimą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Bahajai. Indėlis į pasaulinės civilizacijos iškilimą" perkama kartu