NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Betė ir skraidanti gimtadienio dovana

Kaina: 10,47 €
Kaina su kodu: 3,14 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 10.47 InStock
Į krepšelį

Knygos "Betė ir skraidanti gimtadienio dovana" aprašymas

Vitalija Maksvytė, Marius Marcinkevičius „Betė ir skraidanti gimtadienio dovana“ 6–9 metų vaikams.

Susipažinkite su Bete!

Ji niekada nenukabina nosies. Net per savo gimtadienį, kurį visi kėsinasi sugadinti: Betė negauna ilgai lauktos dovanos, ją užsipuola bjaurioji kaimynė, o mama atšaukia šventinius pietus!

Gimtadienį išgelbėja dovana,pati atskridusi pas Betę. Ir tai ne šiaip sau dovana, o į didelę bėdą pakliuvusi dovana, kuriai labai reikia pagalbos! Betė niekada nepalieka draugų nelaimėje, todėl sukuria slaptą ir suktą gelbėjimo planą. Juk kur pavojai, ten ir Betė!

  „Betė ir skraidanti gimtadienio dovana“:

lavina humoro jausmą;
skatina meilę gyvūnams ir atsakingą elgesį su jais;
ragina elgtis ryžtingai ir siekti savo tikslų;
meniškai vertingos iliustracijos lavina estetinį skonį.

Knygą sukūrė autorių duetas – svarbiausiomis lietuvių vaikų literatūros premijomis įvertintas Marius Marcinkevičius ir kaip vaikų rašytoja debiutuojanti poetė Vitalija Maksvytė.

Itin žaismingai ir šmaikščiai knygą iliustravo Lina Itagaki.Jos piešti veikėjai tikrai išskirtiniai ir įsimintini.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Betė ir skraidanti gimtadienio dovana"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Betė ir skraidanti gimtadienio dovana", kurį pristato Marius Marcinkevičius, Vitalija Maksvytė. Siūlome ne tik išsamų "Betė ir skraidanti gimtadienio dovana" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Marius Marcinkevičius, Vitalija Maksvytė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Betė ir skraidanti gimtadienio dovana". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Betė ir skraidanti gimtadienio dovana" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Betė ir skraidanti gimtadienio dovana" perkama kartu