NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Beveik neįmanomi uždaviniai

8,77 €
Kaina su kodu: 7,89 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 8.767 InStock
Į krepšelį

Knygos "Beveik neįmanomi uždaviniai " aprašymas

Matematikos trenerio Eduardo Juškos mokiniai – daugkartiniai olimpiadų ir konkursų nugalėtojai bei prizininkai. O jo knygelėmis „Neįmanomi uždaviniai“ (I-IV dalys) noriai naudojasi ne vienas Lietuvos matematikos mokytojas. Naujausias rinkinys - „Beveik neįmanomi uždaviniai“ - skirtas 4-6 klasių vaikams. Tačiau įdomių ir įveikiamų užduočių joje ras ir jaunesni, o iššūkių ir progų pasukti galvą - ir vyresni moksleiviai

19-oje skyrių yra per 250 uždavinių: loginių, dėsningumo pastebėjimo, karpymo, variantų perrinkimo ir skaičiavimo, analizės nuo pabaigos ir kt. Įvairių tipų užduotys yra kiekviename skyriuje, jie sudėti sunkėjimo tvarka, ir kiekviename yra bent pora lengvų užduočių ir bent viena "beveik neįmanoma".

Atsakymų failas „Beveik neįmanomų uždavinių“  pirkėjams yra nemokamas – parašykite leidėjui į  [email protected] ir jis atsiųs el. paštu.

Kartu su šiuo sąsiuviniu autorius parengė ir knygelę tėvams bei mokytojams "Pokalbiai apie beveik neįmanomus uždavinius". Joje rastumėte, kokiais klausimais ir užuominomis galima nukreipti vaiką link uždavinio sprendimo. Jei toks stilius jums prie širdies ar mėgstate po ranka turėti pilnus sprendimus, verta įsigyti ir šią knygelę.


Štai kaip apie šį leidinį atsiliepia matematikos mokymo programų autorius, didaktikos specialistas, tyrėjas dr. Pranas Gudynas:
„Pokalbių“ knygelės autorius ėmėsi vieno aktualiausių šiuolaikinės pedagogikos uždavinių - mokyti strategiškai ir kūrybiškai mąstyti. Tai ypač svarbu paauglystėje, nes tuo metu formuojasi žmogaus abstraktusis mąstymas. Ar galima padėti moksleiviui jį ugdytis? Žinoma! O kaip? Patarimas paprastas – užduokite jam mąstyti skatinančius klausimus, padėkite atrasti sprendimo strategijas, padrąsinkite, leiskite pajusti mąstymo džiaugsmą - ir rezultatų ilgai laukti nereikės.
Ši knygelė pagelbės užduodant vaiko mąstymą skatinančius klausimus. Suaugusieji jokiu būdu neturi spręsti uždavinių ir mokytis už mokinį. Jie turi sugebėti tapti kritiškais mokymosi draugais, padėti išmokti įsivertinti, pasitikrinti, aptikti klaidas bei pastebėti dėsningumus."

KOMPLEKTAS. Beveik neįmanomi uždaviniai + Pokalbiai apie beveik neįmanomus uždavinius

  • Autorius: Eduardas Juška
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: NEIMANOMI2

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Beveik neįmanomi uždaviniai "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pratybos, vadovėliai ir pagalbiniai leidiniai 5 klasei


Dažnai su "Beveik neįmanomi uždaviniai " perkama kartu