0

Biblica. Biblijos atlasas

Kaina internetu: 72,99 €
Kaina knygyne: 79,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (9%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Biblica. Biblijos atlasas

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 26x34, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 576
  • ISBN ar kodas: 9789986342816

2020-09-30 72.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Biblica. Biblijos atlasas" aprašymas

Žmonės skaito Šventąjį Raštą įvairiausiais sumetimais: ugdydami dvasingumą, norėdami geriau išmanyti biblinių šalių istoriją, taip pat ir dėl malonumo, kurį mums suteikia įkvėpta poetine kalba papasakotos legendos.

Šis Atlasas padės skaitytojui Biblijoje aprašytus įvykius susieti su konkrečiu geografiniu kontekstu, ir tai yra būtina, siekiant giliau susipažinti su šiuo didžiuoju literatūros ir religijos paminklu.

Atlase pateiktos žinios apie biblinių šalių kultūrą, istoriją ir geografiją, apie Šventajame Rašte aprašytus įvykius, keliones, apie šio regiono tuometinę padėtį. Biblinės legendos kruopščiai nagrinėjamos, remiantis naujausiais archeologinių ir geologinių tyrimų duomenimis, kurie leis skaitytojui įsiskverbti į giliausias šios pačios seniausios Žemės knygos paslaptis.

Biblica yra unikalus vadovas po biblines žemes ir šalis. Jame sudėta per 650 spalvotų iliustracijų - paveikslų, piešinių, graviūrų ir nuotraukų, taip pat 125 patys tiksliausi ir naujausi biblinių šalių žemėlapiai, įgalinantys susidaryti tikrą Biblijoje minimų įvykių ir veikėjų paveikslą. Šis įstabus leidinys bus tikras bet kurios namų bibliotekos perlas.

" Tai išsamiausias ir moderniausias Biblijos atlasas, šiuo metu išverstas į daugelį pasaulio kalbų.
" Nepaprastos biblinės legendos, garsios asmenybės, paslaptys ir mįslės.
" Žinios apie biblinių šalių istoriją ir geografiją, Pasaulio sukūrimą ir patriarchų, teisėjų, karalių, pranašų ir teisuolių bei Jėzaus Kristaus gyvenimą, apie krikščionybės plitimą visame pasaulyje ir daugelį kitų dalykų.
" Daug informacijos apie biblinių žemių ir šalių topografiją, geologiją, klimatą, augmeniją ir kitas savybes.
" Atlase - 125 žemėlapiai, skirti įvairiems Šventajame Rašte aprašomiems įvykiams, žygiams, mūšiams, bei geografinių vardų rodyklė.
" Prieduose - lentelės, genealoginiai medžiai, bibliografija ir glosarijus.
" Atlasas remiasi naujausių archeologinių ir geologinių tyrimų duomenimis.
" Parašė tarptautinis talentingų rašytojų, mokslininkų ir teologų kolektyvas.
Iliustracinė medžiaga - tai per 650 paveikslų, piešinių, graviūrų ir nuotraukų, saugomų garsiausiuose meno muziejuose, galerijose ir privačiose kolekcijose.

Šis Biblijos atlasas Biblica - tai šiuolaikinis ir autoritetingas biblinių šalių istorijos ir geografijos žinynas, kurį sudarė tarptautinis talentingų rašytojų, mokslininkų ir teologų kolektyvas.
Mokslinis konsultantas prof. Barry J. Beitzel (Baris J. Beicelis), Švč. Trejybės evangelikų teologijos mokyklos Dirfilde (Ilinojus, JAV) Senojo Testamento ir semitų kalbų dėstytojas.

Vertėjas Danguolė Teresė Šniūrevičienė

Parašykite atsiliepimą apie "Biblica. Biblijos atlasas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Biblica. Biblijos atlasas, kurią skaitytojams dovanoja Barry J. Beitzel. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Barry J. Beitzel su knyga Biblica. Biblijos atlasas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Biblica. Biblijos atlasas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Barry J. Beitzel. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Biblica. Biblijos atlasas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Biblica. Biblijos atlasas" perkama kartu