0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Senasis Testamentas. Paaiškintas tiems, kurie apie jį žino mažai arba nieko

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 7,49 €
Kaina knygyne: 9,49 €*
Sutaupote: 2.00 € (22%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Senasis Testamentas. Paaiškintas tiems, kurie apie jį žino mažai arba nieko


2021-06-30 7.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Senasis Testamentas. Paaiškintas tiems, kurie apie jį žino mažai arba nieko" aprašymas

Knygoje autorius išsamiai ir vaizdžiai atsako į skaitytojams, kuriems Senasis Testamentas nėra gerai pažįstamas, kylančius klausimus. Stengiasi padėti žmogui išmokti skaityti Bibliją kritiškai, kad tekstas nebūtų suprastas paraidžiui. Pasakoja kaip, kada, kodėl ir kokiomis sąlygomis buvo parašytos Senojo Testamento knygos ir kas jų autoriai.
Biblijos tekstai dažnai nėra lengvai suprantami. Tam reikia gana specifinio senosios Vidurio Rytų kalbos, kultūros ir mentaliteto išmanymo. Be reikiamo pasiruošimo ir suvokimui reikalingų pastangų daugelis šių tekstų lieka nepažinti. Autorius siūlo „įrankius“ jiems skaityti. Palaipsniui, giliai analizuodamas ir išsamiai aptardamas, jis supažindina skaitytoją su visomis Senojo Testamento knygomis ir tai daro labai paprastai bei suprantamai kiekvienam.
Iškilus Biblijos tyrėjas baigia šią Senojo Testamento atradimo kelionę tokiais žodžiais: „Dabar belieka atlikti vieną dalyką: pasirinkti knygą, ją atsiversti, pajusti jos kvapą, pamatyti jos veidą, apčiuopti formą, kad paskui susidraugautum. Kiekviena knyga yra ištisas pasaulis ir kvietimas nuotykiui. Tai pasakytina ir apie Biblijos knygas.“
Žanas Lui Ska (Jean-Louis Ska, g. 1946) yra belgų kilmės teologas ir Biblijos tyrėjas. Studijavo filosofiją Namiūre, teologiją Frankfurte ir Biblijos egzegezę Popiežiškajame Biblijos institute Romoje, kuriame 1984 m. apgynė Šventojo Rašto daktaro laipsnį ir nuo 1983 m. skaito paskaitas apie Penkiaknygę. Jis yra išspausdinęs daugybę įvairių publikacijų, ypač Senojo Testamento tematika.Parašykite atsiliepimą apie "Senasis Testamentas. Paaiškintas tiems, kurie apie jį žino mažai arba nieko"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Senasis Testamentas. Paaiškintas tiems, kurie apie jį žino mažai arba nieko, kurią skaitytojams dovanoja Jean-Louis Ska. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jean-Louis Ska su knyga Senasis Testamentas. Paaiškintas tiems, kurie apie jį žino mažai arba nieko jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Senasis Testamentas. Paaiškintas tiems, kurie apie jį žino mažai arba nieko patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jean-Louis Ska. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Senasis Testamentas. Paaiškintas tiems, kurie apie jį žino mažai arba nieko palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Senasis Testamentas. Paaiškintas tiems, kurie apie jį žino mažai arba nieko" perkama kartu