Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Brėmeno miesto muzikantai

Kaina: 12,49 €
Kaina su kodu: 11,24 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 12.49 InStock
Į krepšelį 11,24 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Brėmeno miesto muzikantai" aprašymas

Dainuosim, grosim Miesto Halėj
Ir pagyvensim kaip karaliai.
Gaidys su asilu, dar katinas, šuva:
– Visi į Brėmeną eiva!

Bet iki Brėmeno jie taip ir nenukeliavo, nes savo laimę kur kas arčiau surado. Viena žinomiausių brolių Grimų pasakų lietuviškai šįkart atgyja dailininko Kęstučio Kasparavičiaus iliustracijose ir jo brolio Ramūno Kasparavičiaus eilėse.

Kęstutis Kasparavičius – dailininkas, knygų vaikams iliustruotojas ir rašytojas. Tai žymiausias lietuvių vaikų knygų kūrėjas, jo knygos leidžiamos įvairiose Europos, Azijos, Šiaurės ir Pietų Amerikos šalyse. Dailininko braižą visada lengva atpažinti. Pagrindinė jo iliustracijų technika – pieštukas ir akvarelė. K. Kasparavičiaus kūrybą itin vertina literatūros kritikai, jo knygas mėgsta įvairaus amžiaus skaitytojai.

Kuo ši knyga „Brėmeno miesto muzikantai“ naudinga:

    - Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

    - Jaukios, stilingos iliustracijos lavina meninį, estetinį suvokimą, grožio pojūtį

    - Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija

    - Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

    - Veikėjų nuotykiai suteikia progų pasikalbėti apie prasmingo bendravimo svarbą

    - Skaitant talentingai parašytas ir iliustruotas istorijas, lavinamas vaiko skonis ir skatinamas domėjimasis knygomisKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Brėmeno miesto muzikantai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Eilėraščių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Brėmeno miesto muzikantai", kurį pristato Kęstutis Kasparavičius, Ramūnas Kasparavičius. Siūlome ne tik išsamų "Brėmeno miesto muzikantai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kęstutis Kasparavičius, Ramūnas Kasparavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Brėmeno miesto muzikantai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Brėmeno miesto muzikantai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Brėmeno miesto muzikantai" perkama kartu