NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Bučiniai ir kruasanai

Kaina: 17,79 €
Kaina su kodu: 16,01 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 17.79 InStock
Į krepšelį 16,01 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Bučiniai ir kruasanai“ aprašymas

„Bučiniai ir kruasanai“ - romantiška istorija apie šešiolikmetę amerikietę Miją, niekada neabejojusią savo svajone – tapti garsia balerina. Mergaitė tiki, kad šokis yra jos kraujyje. Mat močiutė vis pasakoja apie Mijos prosenelę, kuri kadaise šoko Paryžiaus operoje ir kurią net nutapė garsusis Edgaras Dega! Tėvai nelabai tiki močiutės pasaka, bet Mijai tai – jokia fantazija, o jos likimas.

Ji pakviečiama į elitinę šešių savaičių baleto programą Paryžiuje. Čia Miją mokys geriausi mokytojai, čia ji daug dirbs ir sieks savo tikslo. Atrodo, viskas puikiai klostosi. Tačiau juk Paryžius pilnas nuotykių ir šėlsmo. Netikėtai sutiktas simpatingas Luisas priverčia Miją suprasti, kad vasara gali būti kitokia, nei ji tikėjosi. Luisas labai malonus, pasiryžęs amerikietei aprodyti visas Paryžiaus grožybes. Kaip smagu užšokti ant jo Vespos, apkabinti rankomis vaikino liemenį ir lėkti miesto gatvėmis ir gatvelėmis. Luisas – ne tik išmanus gidas. Jį sudomina ir Mijos prosenelės legenda. Jiedu kartu pradeda ieškoti būdų įminti šią mįslę, rasti tą Dega paveikslą. Tačiau jaunuoliai dėl įvairių priežasčių turi laikyti paslaptyje savo draugystę. Jiedu patirs visko – ir nusivylimo, ir pavydo, ir pykčio. Kaip ir visi jų amžiaus žmonės, išgyvens įvairių jausmų. Tačiau tikros draugystės ir tikro jausmo nesugriauna jokios negandos. Pasak literatūros kritikų, tai nėra lengvabūdiškas romanas, o sumaniai parašytas pasakojimas apie jaunuolių meilę, siekius ir ambicijas.

Anne-Sophie Jouhanneau – 17 labai populiarių romanų autorė. Jos knygos verčiamos į užsienio kalbas. Pagal „Bučinius ir kruasanus“ Warner Bros kuria filmą. Romanas išverstas į daugiau kaip 10 kalbų.Parašykite atsiliepimą apie „Bučiniai ir kruasanai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Bučiniai ir kruasanai“, kurį pristato Anne-Sophie Jouhanneau. Siūlome ne tik išsamų „Bučiniai ir kruasanai“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Anne-Sophie Jouhanneau. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Bučiniai ir kruasanai“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Bučiniai ir kruasanai“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Bučiniai ir kruasanai“ perkama kartu