0

Černobylio malda. Ateities kronika

5.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 10,49 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-05-13 Skaitytojas

Nuostabi knyga! Rekomenduoju visiems ja perskaityti,tik po to,kai busite perskaite knyga,knygas apie Cernobylio elektrines katastrofa!

Informacija

Černobylio malda. Ateities kronika

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786090121719

2020-11-30 10.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Černobylio malda. Ateities kronika" aprašymas

Svetlana Aleksijevič (g.1948 m.), baltarusių rašytoja ir žurnalistė, gimė Ukrainoje, gyvena ir dirba Baltarusijoje, tėvo gimtinėje.

2015 m. suteikta Nobelio literatūros premija „už daugiabalsį jos prozos skambesį, kančios ir narsumo įamžinimą“.

Rašo rusų kalba. Jos knygos verčiamos ir leidžiamos daugiau nei dvidešimtyje šalių. Yra pelniusi daugybę tarptautinių premijų: Švedijos PEN centro, Andrejaus Siniavskio, Leipcigo „už geriausią politinę knygą“, prancūzų Mediči apdovanojimą ir kt.


„Černobylio malda“ (1997) – knyga ne tik apie pačią atominės elektrinės katastrofą, bet ir apie tai, ko mes net neįsivaizdavome, – kaip gyventi žemėje po jos. Avarijos likviduotojų, gaisrininkų, kariškių ir jų artimųjų, paprastų žmonių ir pareigūnų, o skaudžiausia – vaikų akimis atskleidžiamas visas sistemos suluošintų žmonių gyvenimo ir likimo tragizmas.


Iš rusų k. vertė Alma Lapinskienė


Naujausia autorės knyga "Laikas iš antrų rankų: gyvenimas ant socializmo griuvėsių"

2020-05-13

Nuostabi knyga! Rekomenduoju visiems ja perskaityti,tik po to,kai busite perskaite knyga,knygas apie Cernobylio elektrines katastrofa!

2016-03-29

Verta dėmesio knyga. Privertė nubraukti ašarą.

Parašykite atsiliepimą apie "Černobylio malda. Ateities kronika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Černobylio malda. Ateities kronika, kurią skaitytojams dovanoja Svetlana Aleksijevič. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Svetlana Aleksijevič su knyga Černobylio malda. Ateities kronika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Černobylio malda. Ateities kronika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Svetlana Aleksijevič. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Černobylio malda. Ateities kronika palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Černobylio malda. Ateities kronika" perkama kartu