Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Čia - pradžia, čia - ne pabaiga. Mano pirmoji knygelė

Kaina: 7,25 €
Kaina su kodu: 5,22 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-04-28 Vita

Nuostabi knygutė. Pranoko mano lūkesčius. Paprasta, bet traukianti akį. Iliustracijos ryškios, kūrybingos. Tekstas keistu rimu, bet kai perskaitai skamba labai gerai. Puikus pasirinkimas patiems mažiausiems!


2024-04-30 7.249 InStock
Į krepšelį 5,22 € -28% su kodu
PATOGU

Knygos "Čia - pradžia, čia - ne pabaiga. Mano pirmoji knygelė" aprašymas

Žaisminga knygelė patiems mažiausiems. Kur jos pradžia, o kur pabaiga? Išduosime paslaptį – ją galima skaityti nuo bet kurios vietos! Kiekvienas puslapis – pradžia, o po jos rasite ir pabaigą.

Kūrybingų autorių – Monikos ir Kristinos – sugalvota knygelė padės smagiai pažvelgti į supantį pasaulį.

Ši maža knygelė apie mažus dalykėlius yra skirta patiems mažiausiems, 0–3 metų, vaikams. Tik raginu neapsigauti – mažose knygelėse, mažuose dalykėliuose ir šiame amžiuje slypi stebuklingi ir nepaprastai svarbūs dalykai, o svarbiausia yra mažame pasaulyje, kurį siūlo knyga, vaikui pradėti atrasti save ir tą kitą pasaulį, didįjį. Jis prasideda nuo mažų dalykų, o knyga, dargi telpanti į mažas rankeles, – siūlo saugų tokio pažinimo būdą. Šitiek kartų pakartojau žodį „mažas“, bet man rodos, kad tokios knygelės yra didžios – mat jos gali suvaidinti vaiko augime labai svarbų vaidmenį, prisidėti prie visokeriopos jo raidos. Na o autorės pasistengė, kad pasaulis, kurį pradės pažinti vaikas, atsivertęs šią knygelę, būtų kuo jam artimesnis – spalvomis, formomis, žodžiais.
Smagaus skaitymo ir augimo linkėdama,

Inga Mitunevičiūtė, Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus pirmininkėKiti taip pat domėjosi


2022-04-28

Nuostabi knygutė. Pranoko mano lūkesčius. Paprasta, bet traukianti akį. Iliustracijos ryškios, kūrybingos. Tekstas keistu rimu, bet kai perskaitai skamba labai gerai. Puikus pasirinkimas patiems mažiausiems!

2021-11-11

Vaiko visiškai nesudomino.

Parašykite atsiliepimą apie "Čia - pradžia, čia - ne pabaiga. Mano pirmoji knygelė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kartoninės knygutės 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Čia - pradžia, čia - ne pabaiga. Mano pirmoji knygelė", kurį pristato Kristina Rinkevičiūtė, Monika Šlančauskaitė. Siūlome ne tik išsamų "Čia - pradžia, čia - ne pabaiga. Mano pirmoji knygelė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kristina Rinkevičiūtė, Monika Šlančauskaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Čia - pradžia, čia - ne pabaiga. Mano pirmoji knygelė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Čia - pradžia, čia - ne pabaiga. Mano pirmoji knygelė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Čia - pradžia, čia - ne pabaiga. Mano pirmoji knygelė" perkama kartu