Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Dalykinės išvaizdos vadovas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 9.99 SoldOut

Knygos "Dalykinės išvaizdos vadovas" aprašymas

Alvyda Jasilionytė London Image Institute sertifikuota įvaizdžio konsultantė-trenerė, verslo etikos lektorė. 12 metų dirbo privataus verslo sektoriuje ir buvo atsakinga už prekių ženklų įvedimą, reklamą, rinkodarą, klientų aptarnavimą, personalo atranką ir mokymą. Nuo 2005 metų teikia konsultacijas vadovams, veda mokymus bankų, finansinių, juridinių, medicinos paslaugų, nekilnojamojo turto, konsultacinių įmonių, grožio paslaugų, viešbučių ir restoranų, SPA centrų personalui dalykinio etiketo, dalykinės aprangos, prisistatymo žiniasklaidoje, svetingumo temomis.
Dėsto kursą „Pažangi mada“ Dailės akademijoje, Kostiumo dizaino katedroje, Lietuvos ir kitų šalių studentams, drauge su Marijampolės kolegija parengė ir registravo „Įvaizdžio stilisto“ rengimo programą, vedė seminarus Didžiojoje Britanijoje ir Belgijoje.
Prašome apsilankyti: www.alvyda.com

„Dalykinės išvaizdos vadovas“ skiriamas lyderiams, vadovams, įvairių sričių administracijos darbuotojams. Knygoje aptariami vyrų ir moterų dalykinės išvaizdos aspektai: pirmas įspūdis, laikysena, mimika, savigarba, spalvos ir formos, drabužių siluetai, aprangos kodai ir tai, kaip pasirinkti aksesuarus ir pasirengti dalykinėms kelionėms.
Knygoje rasite atsakymus į klausimus, kaip atrodyti profesionaliai ir jaustis patogiai. Kasdiene dalykine apranga ir profesionalia išvaizda galėsite sukurti tokį įvaizdį, kuris jus geriausiai pristatys, o visiems kitiems paliks puikų įspūdį. Darbuotojų išorė turi didelę įtaką bendram įvaizdžiui – pagal jų elgesį ir manieras vertinama jūsų įmonė.
Kasdienė apranga darbe turi atitikti jūsų organizacijos siekius, tikslus ir verslo šaką, vadovavimo lygį, statusą ir geografinį regioną. Bendraujate net tada, kai nepasakote nė žodžio. Jūsų apranga – tai informacija apie jus.
Mes linkę manyti, kad žmonės į mus kreipiasi dėl mūsų profesinės kompetencijos, tačiau rinkos tyrimai nustatė labai svarbų faktą: ar sieti savo ateitį su mumis, žmonės dažniausiai nusprendžia remdamiesi pirmu įspūdžiu.


  • Autorius: Alvyda Jasilionytė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 403
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094660689

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dalykinės išvaizdos vadovas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie madą

Alvyda Jasilionytė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dalykinės išvaizdos vadovas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dalykinės išvaizdos vadovas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dalykinės išvaizdos vadovas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dalykinės išvaizdos vadovas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alvyda Jasilionytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dalykinės išvaizdos vadovas" perkama kartu