Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Didžioji miško būtybių knyga

Kaina: 13,89 €
Kaina su kodu: 12,50 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 13.89 InStock
Į krepšelį 12,50 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Didžioji miško būtybių knyga“ aprašymas

„Troliai dažnai atrodo juokingai: ilgi tarytum iltys, o dargi keisčiausių formų dantys, didelės ir galingos rankos bei plaštakos, mažutės (užtai labai smirdžios) pėdos ir smulkios smailios auselės.

Kai kurie troliai mėgsta nešioti ilgus plaukus ir dar ilgesnę barzdą. Ne, jie niekada jų nesišukuoja, užtai puošia samanomis, smilgomis ir net grybais.

Kartais šios būtybės turi itin keistus ragus, panašius į susiraizgiusias šakas. Deja, tokie ragai labai nepatogūs, mat nuolat įsipainioja tarp tikrų medžio šakų.“

Atsiversk ypatingąjį Erinos ir Noros dienoraštį ir sužinosi daug įdomybių, paslapčių, pasakų ir legendų apie stebuklingas miško būtybes: fėjas, nykštukus, trolius, elfus, raganas ir kitus. Tavęs laukia nuostabiausi pasakojimai iš tolimiausių pasaulio kampelių.

Skaitydamas virpėsi iš jaudulio, išplėtęs akis iš nuostabos, smagiai kikensi ir netgi nusipurtysi iš pasišlykštėjimo... negi manei, kad visos miško būtybės kvepia rožėmis?

Na, ko lauki? Patogiai įsitaisyk, atsiversk knygą ir leiskis į užburtąjį mišką!

„Didžioji miško būtybių knyga“:

    • supažindina su įdomiausiomis įvairių šalių legendomis ir pasakomis;

    • skatina būti gerus, negodžius, elgtis atsargiai ir išmintingai;

    • pabaigoje pateikiamas testas, vaikai galės pasitikrinti, kaip atidžiai išklausė ar perskaitė knygą;

    • pasakojimai trumpi ir nesudėtingi, todėl tinka vaikams, pradedantiems skaityti savarankiškai.

Tea Orsi – italų kūrėja, nuo vaikystės mėgusi pasakoti istorijas, ir suaugus šis jos pomėgis nė kiek neišblėso. Dabar ji rašo scenarijus animaciniams serialams, kuria komiksus, žurnalų vaikams tekstus ir knygas vaikams.

Anna Láng – vengrų grafikos dizainerė ir vaikų knygų iliustruotoja, gyvenanti Italijoje. Jos skaitmeninės iliustracijos žavi įdomiais personažais, jaukia ir žaisminga atmosfera.

Vaikams nuo 5 metų.


 • Pavadinimas originalo kalba: La foresta incantata. Storie e leggende dal mondo
 • Autorius: Tea Orsi
 • Iliustratorius: Anna Láng
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2023
 • Knygos puslapių skaičius: 64
 • Formatas: 23x29, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090156636
 • Vertėjas: Ieva Frigerio
 • Iš kokios kalbos versta: italų

Parašykite atsiliepimą apie „Didžioji miško būtybių knyga“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Didžioji miško būtybių knyga“, kurį pristato Tea Orsi. Siūlome ne tik išsamų „Didžioji miško būtybių knyga“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tea Orsi. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Didžioji miško būtybių knyga“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Didžioji miško būtybių knyga“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Didžioji miško būtybių knyga“ perkama kartu