⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Europos Sąjungos civilinio proceso teisė (Pirma dalis )

Kaina: 16,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 16.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Europos Sąjungos civilinio proceso teisė (Pirma dalis )" aprašymas

Kertinių Europos Sąjungos (ES) principų – laisvo prekių, asmenų ir paslaugų judėjimo – įgyvendinimas neabejotinai paveikė ir ES valstybių narių teisinių sistemų raidą. Tarptautinio verslo plėtra pagausino teismuose ir ginčų, turinčių užsienio elementą. Padidėjo tarptautinio civilinio proceso, reglamentuojančio teismų kompetencijos, procesinių dokumentų įteikimo, tarptautinės teisinės pagalbos, užsienio teismų sprendimų pripažinimo ir vykdymo klausimus, reikšmė. Knygoje išsamiai analizuojami trys svarbiausi reglamentai – Briuselis I, Briuselis II a ir Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas, sukuriantis neginčytinų reikalavimų Europos vykdomąjį raštą. Studijoje ne tik aptariama ETT praktika, bet ir apibendrinama Vokietijos bei Lenkijos mokslininkų, užsiimančių šia sritimi, patirtis.


  • Autorius: Vytautas Nekrošius
  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 978-9955-616-43-6

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Europos Sąjungos civilinio proceso teisė (Pirma dalis )"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Europos Sąjungos civilinio proceso teisė (Pirma dalis )", Vytautas Nekrošius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Nekrošius su knyga "Europos Sąjungos civilinio proceso teisė (Pirma dalis )" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Europos Sąjungos civilinio proceso teisė (Pirma dalis )" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Nekrošius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Europos Sąjungos civilinio proceso teisė (Pirma dalis )" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Europos Sąjungos civilinio proceso teisė (Pirma dalis )" perkama kartu