0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 15,69 €*
Sutaupote: 3.70 € (24%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

EXCEL 2013 ekonomistams ir vadybininkams


2021-06-30 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "EXCEL 2013 ekonomistams ir vadybininkams" aprašymas

Mokomojoje knygoje "EXCEL 2013 ekonomistams ir vadybininkams" pateikta medžiaga padės atlikti ekonominius, gamybinius, optimizavimo skaičiavimus, leis pasirinkti optimalius variantus ir priimti sprendimus populiarios skaičiuoklės MS Excel bazėje. Leidinyje gausu praktinių pavyzdžių ir uždavinių atlikimo scenarijų, kurie padės geriau įsisavinti pateiktą medžiagą.

Knyga "EXCEL 2013 ekonomistams ir vadybininkams" parašyta tiems, kurie jau moka atlikti paprasčiausias operacijas, išmano dažniausiai naudojamus įrankius, žino pagrindinius darbo su programa principus. Ji bus naudinga studentams, vadybininkams, buhalteriams, finansininkams ir ekonomistams.Parašykite atsiliepimą apie "EXCEL 2013 ekonomistams ir vadybininkams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą EXCEL 2013 ekonomistams ir vadybininkams, kurią skaitytojams dovanoja Alina Dėmenienė, Elvyra Zacharovienė, Vilma Rūta Mušankovienė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alina Dėmenienė, Elvyra Zacharovienė, Vilma Rūta Mušankovienė ir kt. su knyga EXCEL 2013 ekonomistams ir vadybininkams jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga EXCEL 2013 ekonomistams ir vadybininkams patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alina Dėmenienė, Elvyra Zacharovienė, Vilma Rūta Mušankovienė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą EXCEL 2013 ekonomistams ir vadybininkams palikti ir jūs.

 


Dažnai su "EXCEL 2013 ekonomistams ir vadybininkams" perkama kartu