NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

EXCEL 2013 ekonomistams ir vadybininkams

Kaina: 18,69 €
Kaina su kodu: 16,82 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-03-02 Giedre

Labai praktiška ir naudinga knyga.


2024-04-30 18.69 InStock
Į krepšelį 16,82 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "EXCEL 2013 ekonomistams ir vadybininkams" aprašymas

Mokomojoje knygoje "EXCEL 2013 ekonomistams ir vadybininkams" pateikta medžiaga padės atlikti ekonominius, gamybinius, optimizavimo skaičiavimus, leis pasirinkti optimalius variantus ir priimti sprendimus populiarios skaičiuoklės MS Excel bazėje. Leidinyje gausu praktinių pavyzdžių ir uždavinių atlikimo scenarijų, kurie padės geriau įsisavinti pateiktą medžiagą.

Knyga "EXCEL 2013 ekonomistams ir vadybininkams" parašyta tiems, kurie jau moka atlikti paprasčiausias operacijas, išmano dažniausiai naudojamus įrankius, žino pagrindinius darbo su programa principus. Ji bus naudinga studentams, vadybininkams, buhalteriams, finansininkams ir ekonomistams.Kiti taip pat domėjosi


2023-03-02

Labai praktiška ir naudinga knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "EXCEL 2013 ekonomistams ir vadybininkams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Microsoft Office: Word, Excel ir kitas programas

Alina Dėmenienė, Elvyra Zacharovienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "EXCEL 2013 ekonomistams ir vadybininkams", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "EXCEL 2013 ekonomistams ir vadybininkams" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "EXCEL 2013 ekonomistams ir vadybininkams" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "EXCEL 2013 ekonomistams ir vadybininkams"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alina Dėmenienė, Elvyra Zacharovienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "EXCEL 2013 ekonomistams ir vadybininkams" perkama kartu