-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Fotografuoju kelionėje. Praktinis vadovas

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Fotografuoju kelionėje. Praktinis vadovas" aprašymas

Trumpai apie tai, ko gali prireikti fotografuojant kelionėje, ką ir kaip joje fotografuoti ir kaip sukurti įdomų pasakojimą grįžus. Tiems, kurie nenori ar neturi laiko gilintis į fotografavimo subtilumus.

Šiandien beveik visi kur nors keliaujame ir beveik visi fotografuojame. Tik tie džiuginantys tūkstančiai nuotraukų grįžus namo neretai virsta tikru galvos skausmu. Ką daryti, kad taip neatsitiktų? Kaip įdomiai papasakoti apie kelionę draugams, kolegoms ar artimiesiems?
Dažnai manęs prašo patarti, ką ir kaip fotografuoti kelionėje, kaip paskui atsirinkti nuotraukas ir kaip sukurti iš jų pasakojimą. Tokį, kuris neprailgtų ir kurį būtų įdomu žiūrėti. Todėl nusprendžiau tiesiog imti ir surašyti viską. Ši knyga "Fotografuoju kelionėje. Praktinis vadovas" - ne fotografijos vadovėlis. Joje nėra sudėtingų techninių klausimų, ji skiriama tiems, kurie fotografuoja paprasčiausiu -automatiniu režimu ar net mobiliuoju telefonu.
Nemaža keliavimo ir fotografavimo patirtis man padėjo atsijoti tai, kas svarbiausia ir kas įdomu. Tikriausiai perskaitysite dalykų, kuriuos žinote arba intuityviai darote teisingai. Tačiau kartu tikiu, kad bus ir atradimų. Kita vertus, nėra taisyklių be išimčių, o taisyklių laužymas gali duoti netikėtų ir įdomių rezultatų. Todėl skaitykite ir drąsiai darykite taip, kaip norisi jums.

"Fotografuoju nuo 2005 metų. Mokiausi fotografijos pas žymius Lietuvos fotomenininkus, vėliau baigiau profesionalios fotografijos mokslus Niujorko fotografijos institute. Dėsčiau Vilniaus dizaino kolegijoje. Dabar mokau fotografuoti privačiuose kursuose ir individualiai. Šią knygutę skiriu tiems, kurie neplanuoja studijuoti fotografijos, tačiau norėtų mokėti savo nuotraukomis įdomiau papasakoti kelionių įspūdžius."
Aušra Barysienė


  • Autorius: Aušra Barysienė
  • Leidėjas: Aušra Barysienė
  • Išleidimo metai: 216
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • Formatas: 18x13, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099584409

Parašykite atsiliepimą apie "Fotografuoju kelionėje. Praktinis vadovas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Fotografuoju kelionėje. Praktinis vadovas", Aušra Barysienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aušra Barysienė su knyga "Fotografuoju kelionėje. Praktinis vadovas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Fotografuoju kelionėje. Praktinis vadovas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aušra Barysienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Fotografuoju kelionėje. Praktinis vadovas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Fotografuoju kelionėje. Praktinis vadovas" perkama kartu