NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Fotografuoju kelionėje. Praktinis vadovas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 6.99 SoldOut

Knygos "Fotografuoju kelionėje. Praktinis vadovas" aprašymas

Trumpai apie tai, ko gali prireikti fotografuojant kelionėje, ką ir kaip joje fotografuoti ir kaip sukurti įdomų pasakojimą grįžus. Tiems, kurie nenori ar neturi laiko gilintis į fotografavimo subtilumus.

Šiandien beveik visi kur nors keliaujame ir beveik visi fotografuojame. Tik tie džiuginantys tūkstančiai nuotraukų grįžus namo neretai virsta tikru galvos skausmu. Ką daryti, kad taip neatsitiktų? Kaip įdomiai papasakoti apie kelionę draugams, kolegoms ar artimiesiems?
Dažnai manęs prašo patarti, ką ir kaip fotografuoti kelionėje, kaip paskui atsirinkti nuotraukas ir kaip sukurti iš jų pasakojimą. Tokį, kuris neprailgtų ir kurį būtų įdomu žiūrėti. Todėl nusprendžiau tiesiog imti ir surašyti viską. Ši knyga "Fotografuoju kelionėje. Praktinis vadovas" - ne fotografijos vadovėlis. Joje nėra sudėtingų techninių klausimų, ji skiriama tiems, kurie fotografuoja paprasčiausiu -automatiniu režimu ar net mobiliuoju telefonu.
Nemaža keliavimo ir fotografavimo patirtis man padėjo atsijoti tai, kas svarbiausia ir kas įdomu. Tikriausiai perskaitysite dalykų, kuriuos žinote arba intuityviai darote teisingai. Tačiau kartu tikiu, kad bus ir atradimų. Kita vertus, nėra taisyklių be išimčių, o taisyklių laužymas gali duoti netikėtų ir įdomių rezultatų. Todėl skaitykite ir drąsiai darykite taip, kaip norisi jums.

"Fotografuoju nuo 2005 metų. Mokiausi fotografijos pas žymius Lietuvos fotomenininkus, vėliau baigiau profesionalios fotografijos mokslus Niujorko fotografijos institute. Dėsčiau Vilniaus dizaino kolegijoje. Dabar mokau fotografuoti privačiuose kursuose ir individualiai. Šią knygutę skiriu tiems, kurie neplanuoja studijuoti fotografijos, tačiau norėtų mokėti savo nuotraukomis įdomiau papasakoti kelionių įspūdžius."
Aušra Barysienė


  • Autorius: Aušra Barysienė
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • Formatas: 18x13, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099584409

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Fotografuoju kelionėje. Praktinis vadovas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fotografijos knygos

Aušra Barysienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Fotografuoju kelionėje. Praktinis vadovas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Fotografuoju kelionėje. Praktinis vadovas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Fotografuoju kelionėje. Praktinis vadovas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Fotografuoju kelionėje. Praktinis vadovas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aušra Barysienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Fotografuoju kelionėje. Praktinis vadovas" perkama kartu