0

Fotografuoju kelionėje. Praktinis vadovas

  • Nuolaida knygai -50%
Internetu: 3,99 €
Knygyne: 7,85 €*
Sutaupote: 3.86 € (50%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Fotografuoju kelionėje. Praktinis vadovas

  • Leidėjas: Aušra Barysienė
  • Išleidimo metai: 216
  • Formatas: 18x13, puskiečiai viršeliai
  • Puslapių skaičius: 120
  • ISBN ar kodas: 9786099584409

3.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Trumpai apie tai, ko gali prireikti fotografuojant kelionėje, ką ir kaip joje fotografuoti ir kaip sukurti įdomų pasakojimą grįžus. Tiems, kurie nenori ar neturi laiko gilintis į fotografavimo subtilumus.

Šiandien beveik visi kur nors keliaujame ir beveik visi fotografuojame. Tik tie džiuginantys tūkstančiai nuotraukų grįžus namo neretai virsta tikru galvos skausmu. Ką daryti, kad taip neatsitiktų? Kaip įdomiai papasakoti apie kelionę draugams, kolegoms ar artimiesiems?
Dažnai manęs prašo patarti, ką ir kaip fotografuoti kelionėje, kaip paskui atsirinkti nuotraukas ir kaip sukurti iš jų pasakojimą. Tokį, kuris neprailgtų ir kurį būtų įdomu žiūrėti. Todėl nusprendžiau tiesiog imti ir surašyti viską. Ši knyga "Fotografuoju kelionėje. Praktinis vadovas" - ne fotografijos vadovėlis. Joje nėra sudėtingų techninių klausimų, ji skiriama tiems, kurie fotografuoja paprasčiausiu -automatiniu režimu ar net mobiliuoju telefonu.
Nemaža keliavimo ir fotografavimo patirtis man padėjo atsijoti tai, kas svarbiausia ir kas įdomu. Tikriausiai perskaitysite dalykų, kuriuos žinote arba intuityviai darote teisingai. Tačiau kartu tikiu, kad bus ir atradimų. Kita vertus, nėra taisyklių be išimčių, o taisyklių laužymas gali duoti netikėtų ir įdomių rezultatų. Todėl skaitykite ir drąsiai darykite taip, kaip norisi jums.

"Fotografuoju nuo 2005 metų. Mokiausi fotografijos pas žymius Lietuvos fotomenininkus, vėliau baigiau profesionalios fotografijos mokslus Niujorko fotografijos institute. Dėsčiau Vilniaus dizaino kolegijoje. Dabar mokau fotografuoti privačiuose kursuose ir individualiai. Šią knygutę skiriu tiems, kurie neplanuoja studijuoti fotografijos, tačiau norėtų mokėti savo nuotraukomis įdomiau papasakoti kelionių įspūdžius."
Aušra Barysienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu