0

Gražiosios epochos stilistika

Informacija

Gražiosios epochos stilistika


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Gražiosios epochos stilistika" aprašymas
Monografijoje analizuojama XX a. pr. Lietuvių literatūra. Daugiausiai dėmesio skiriama Gražiosios epochos pasaulėvaizdžiui, atpažįstamam įvairiuose smulkiosios prozos kūriniuose, lyginami literatūros ir dailės reiškiniai, aptariami analogiški pasaulėvaizdžio akcentai kitų šalių literatūroje. Ornamentinė XX a. pr. Proza suvokiama kaip to meto kultūros dalis, liudijanti apie savą laiką, perteikianti Gražiosios epochos stilistiką.

Parašykite atsiliepimą apie "Gražiosios epochos stilistika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gražiosios epochos stilistika, kurią skaitytojams dovanoja Aurelija Mykolaitytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aurelija Mykolaitytė su knyga Gražiosios epochos stilistika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gražiosios epochos stilistika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aurelija Mykolaitytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gražiosios epochos stilistika palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gražiosios epochos stilistika" perkama kartu