NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Gerai kalbėti gali visi. Kaip kalbėti aiškiai, tiksliai ir įtaigiai

Kaina: 18,39 €
Kaina su kodu: 12,50 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*

2024-02-29 18.389 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gerai kalbėti gali visi. Kaip kalbėti aiškiai, tiksliai ir įtaigiai" aprašymas

Kaip kalbėti aiškiai, tiksliai ir įtaigiai

Kitoks požiūris ir konkretūs įrankiai

NORITE PRISIJAUKINTI VIEŠĄJĮ KALBĖJIMĄ? KAD NEBŪTŲ KANČIA NEI RUOŠTIS KALBAI, NEI JĄ SAKYTI?

Knyga „Gerai kalbėti gali visi“ apie gerą kalbėjimą. Tokį, kuris padeda pasiekti savo tikslų. Tai knyga, griaunanti mitą, kad viešasis kalbėjimas aktualus tik politikams ir lemtas vos keliems laimingiesiems. Nėra magijos ir išrinktųjų, yra tik kryptingai skiriamas dėmesys ir darbas. Kalbėjimas – labiau matematika nei mistika.

Ši knyga pateiks aiškius kriterijus, svarbius rengiant savo pristatymą ar kalbą, padės jausti tvirtą pagrindą po kojomis ir kalbėti įtaigiau. Tiek svečiuose, tiek susitikime, tiek seminare. Nes gerai kalbėti gali visi. Reikia tik ruoštis.

Knyga „Gerai kalbėti gali visi“ skirta prisijaukinti viešąjį kalbėjimą. Mes bijome to, ko nežinome, o apie viešąjį kalbėjimą esame prikūrę aibę mitų. Ši knyga suteiks aiškius kriterijus, kas svarbu rengiant pristatymą ar kalbą, padės jausti tvirtą pagrindą po kojomis. Be mitų, be mistikos, o su aiškiomis formulėmis, kaip kalbėti įtaigiau. Tiek seminare, tiek svečiuose, tiek susitikime. Nes gerai kalbėti gali visi. Reikia tik ruoštis.

Pirmoje knygos dalyje rasite esminius elementus, reikalingus geram pristatymui ar kalbai. Kaip ruoštis kalbai, kaip sukurti gerą pradžią, aiškų dėstymą, stiprią žinutę ar efektyvią pabaigą, kaip atrasti pauzes ar padėti sau einant į susitikimą ar lipant į sceną sakyti kalbos. Tai realia praktika pagrįsti patarimai, kurie veikia.

Antroje dalyje – interviu su įvairių profesijų atstovais, žinomais žmonėmis, kurie dalijasi savo kelione jaukinantis viešąjį kalbėjimą. Kai kuriuose interviu atrasite save, su kitais kalbėtojais gal nesutiksite, bet neabejotinai suprasite, kad mistikos šioje kelionėje nedaug. Tiesiog darbas, praktika, mokymasis iš savo ar kitų klaidų.

Knygos „Gerai kalbėti gali visi“ puslapiuose:

• Esminiai geros kalbos elementai.

• Patarimai, kaip ruoštis kalbai, – nuo geros pradžios iki efektingos pabaigos.

• Savipagalba keliaujant keliaujant į susitikimą ar lipant į sceną sakyti kalbos.

• Žinomų žmonių patirtys jaukinantis viešąjį kalbėjimą.

Praktika pagrįsti patarimai, kurie veikia!

„Neringa Bliūdžiūtė turi daug praktikos. Ji yra autentiška, todėl natūraliai moko ir kitus nebijoti būti savimi. Man ji ne kartą padėjo!“
Edukologė Austėja Landsbergienė

„Profesionali, atidi ir tiksli formuojant žinutes, entuziastingai gilinasi į reikiamą temą.“
Ambasadorius, buvęs užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius

Neringa Bliūdžiūtė jau beveik dvi dešimtis metų padeda kalbėti kitiems – vadovams, organizacijoms, valstybėms. Buvusi užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus patarėja, Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalbų rašytoja, NATO Viešosios diplomatijos padalinio komunikacijos ekspertė, dabar konsultuojanti verslo ir viešojo sektoriaus vadovus savo sukurtoje konsultacijų įmonėje Wow. World of Words. Ilgametė ir išskirtinė komunikacijos bei viešojo kalbėjimo patirtis suformavo tvirtus pagrindus viešąjį kalbėjimą paversti savo galia ir sukurti veiksmingą metodologiją.


  • Autorius: Neringa Bliūdžiūtė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090159088

Parašykite atsiliepimą apie "Gerai kalbėti gali visi. Kaip kalbėti aiškiai, tiksliai ir įtaigiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

Neringa Bliūdžiūtė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gerai kalbėti gali visi. Kaip kalbėti aiškiai, tiksliai ir įtaigiai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gerai kalbėti gali visi. Kaip kalbėti aiškiai, tiksliai ir įtaigiai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gerai kalbėti gali visi. Kaip kalbėti aiškiai, tiksliai ir įtaigiai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gerai kalbėti gali visi. Kaip kalbėti aiškiai, tiksliai ir įtaigiai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Neringa Bliūdžiūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gerai kalbėti gali visi. Kaip kalbėti aiškiai, tiksliai ir įtaigiai" perkama kartu