0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Ieškoma: guvernantė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Ieškoma: guvernantė


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ieškoma: guvernantė" aprašymas

 Tessa Dare skaitytojus jau sužavėjo pirmąją serijos „Damos ir hercogai“ knyga „Ieškoma: hercogienė“. Meilės romanų žanro meistrė ir toliau vilioja romantikos gerbėjus bei tęsia seriją su nepaprastai jaudinančiu kūriniu „Ieškoma: guvernantė“.

Aleksandra Mauntbaten neplanavo tapti guvernante, tačiau likimas pats sudėliojo jai tokį gyvenimo siužetą. Įsisvajojusi apie žavų nepažįstamąjį, sutiktą knygyne, ji kuria nuostabios meilės scenarijus ir baisiausiai nusivilia, šiam jos neatpažinus. Mergina sutinka auklėti dvi žavias mergaites, neseniai netekusias tėvų ir priglaustas būsimojo hercogo Čeiso Reinaudo, kuris ir yra tas nepažįstamasis iš knygyno.

Aleksandra iš karto pamilsta padūkusias mergaites, neabejingi šioms veikėjoms liks ir skaitytojai. Moteris mano, kad vaikams reikia ne griežtos disciplinos, bet meilės ir šilumos. Deja, Čeiso nuomonė kitokia. Ar Aleksandrai pavyks ją pakeisti?

Čeisas – gražuolis plevėsa, besirūpinantis tik savo poreikių tenkinimu. Būsimas hercogas mano, kad nenusipelnė meilės, todėl elgiasi grubiai ir niekada už tai neatsiprašinėja. Jį erzina mažutė guvernantė ir jis sugalvoja su ja šiek tiek pažaisti, tik neįvertino, kad Aleksandra ne iš kelmo spirta ir gali rasti kelią į jo stropiai saugomą širdį.

Meilės romane „Ieškoma: guvernantė“ laukia daug aistros, erotikos, gero humoro ir, žinoma, meilės. Romantikos gerbėjai apžvalgose negaili gerų žodžių ir teigia, kad ši knyga dar geresnė už ankstesnę serijos dalį! Ciklo „Damos ir hercogai“ knygos nėra tiesiogiai susijusios, todėl jas galima skaityti atskirai.

Tessa Dare – „New York Times“ ir „USA Today“ bestselerių autorė, parašiusi daugiau nei dvidešimt istorinių meilės romanų. Maišydama sąmojį, jausmingumą ir emocijas rašytoja kuria istorines knygas, kurios patinka šių laikų skaitytojams. Jos veikėjai nepaiso laikmečio tradicijų, yra drąsūs, įdomūs ir pasižymi stipria valia.

Iš anglų kalbos vertė Emilija Grigulaitė.

Jei mėgstate romantiškas istorijas, tai trumpas aprašymas turėjo patraukti dėmesį. Siūlome meilės romaną „Ieškoma: guvernantė“ įsigyti internetu ir nerti ir jausmų verpetą. Pirkti online rekomenduojame ir kitas knygas. Besidairantiems galimybių apsipirkti pigiau, turime daug gerų kainų pasiūlymų, akcijų ir išpardavimų. Belieka pasidomėti atsiliepimais, aprašymais, santraukomis, atsižvelgti į puslapių skaičių, pavartyti ištraukas ir išsirinkti gerą knygą!Parašykite atsiliepimą apie "Ieškoma: guvernantė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ieškoma: guvernantė, kurią skaitytojams dovanoja Tessa Dare. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Tessa Dare su knyga Ieškoma: guvernantė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ieškoma: guvernantė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tessa Dare. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ieškoma: guvernantė palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ieškoma: guvernantė" perkama kartu