0

Ieškoma: hercogienė

  • Nuolaida knygai -33%
1.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 10,49 €
Kaina knygyne: 15,59 €*
Sutaupote: 5.10 € (33%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-12 jurgita

Iš 10 skiriu 1.

Informacija

Ieškoma: hercogienė

  • Serija: Damos ir hercogai
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786090306437

2021-02-28 10.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ieškoma: hercogienė" aprašymas

 Meilės romanų žanro karalienė ir „New York Times“ bestselerių autorė Tessa Dare savo knyga „Ieškoma: hercogienė“ pradeda seriją „Damos ir hercogai“, kuri sužavės visus romantikos gerbėjus.

Žaisminga, kupina humoro, verčianti juoktis ir verkti vienu metu – tokiais apibūdinimais trykšta skaitytojų apžvalgos ir atsiliepimai. Ir iš tiesų, istorinis meilės romanas „Ieškoma: hercogienė“ žada gerą nuotaiką ir aistringą atmosferą.

Pagrindiniai veikėjai – hercogas Ešberis ir Ema Gledstoun, savo santykius apipinę taisyklėmis, kurių nė neketina laikytis!

Hercogas Ešberis po karo grįžo traumuotas ne tik psichologiškai, bet ir fiziškai. Lyg to negana, nutrūko ir sužieduotuvės. Visgi, randuotas kūnas netrukdo suvokti, kad jam žūtbūt reikia įpėdinio. Ir šiam tikslui pasiekti būtina žmona.

Ema Gledstoun – siuvėja, kūrusi vestuvinę suknelę Ešberio sužadėtinei. Tačiau niekas jai nesumokėjo, kai atšaukė vestuves. Mergina ne iš kelmo spirta, be to, jai reikia pinigų, todėl Ema ryžtingai nužygiavo iki hercogo dvaro, kad pareikalautų užmokesčio.

Pamatęs siuvėją hercogas nori ne tik sumokėti Emai už suknelę. Jis nori ją vesti ir, nepaisant žemos kilmės ir nereikšmingo vardo, paversti hercogiene. Pasiūlymas anaiptol ne romantiškas. Ema turės vyru tenkintis tik naktimis ir tik tamsoje, neklausinėti apie randus, o pastojusi gyvens jai skirtame name ir augins įpėdinį. Tuo tarpu moteris turi savų reikalavimų ir žaidimas prasideda.

Tessa Dare romano „Ieškoma: hercogienė“ siužetas gana nuspėjamas, tačiau ne jis čia svarbiausias. Santykiai, geras humoras, daugiasluoksniai, traumų palytėti, herojai pagyvina istorija ir žada jaukų, sielą džiuginanti skaitinį. Patiks visiems „Gražuolės ir Pabaisos“ gerbėjams!

Tessa Dare – bestselerių autorė, rašanti romantiškas knygas. JAV ji laikoma istorinių meilės romanų žvaigžde ir buvo net du kartus pagerbta RITA („Romance Writers of America“) apdovanojimu.

Iš anglų kalbos vertė Emilija Grigulaitė.

Trumpas aprašymas žada juokinga ir aistringą romaną, tad knygą „Ieškoma: hercogienė“ raginame įsigyti internetu. Juk meilės nebus per daug! Pirkti online rasite ir kitą serijos dalį, taip pat daugiau gerų knygų už nedidelę kainą. Pasinaudoję akcijomis bei išpardavimais apsipirksite dar pigiau. Skaitykite aprašymus, santraukas, vartykite ištraukas, atsižvelkite į puslapių skaičių, dėkite knygas į krepšelį ir pažadame, kad visus užsakymus pristatysime kuo greičiau. 

2021-02-12

Iš 10 skiriu 1.

Parašykite atsiliepimą apie "Ieškoma: hercogienė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ieškoma: hercogienė, kurią skaitytojams dovanoja Tessa Dare. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Tessa Dare su knyga Ieškoma: hercogienė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ieškoma: hercogienė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tessa Dare. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ieškoma: hercogienė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ieškoma: hercogienė" perkama kartu