0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Išdykėlių abėcėlė. 64 dalių rinkinys

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
34,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-08-07 Mama

Įdomus, naudingas rinkinys tiek vyresnėliui, tiek mažiukui - ir susipažinimui su įvairiais dalykais, ir atminties lavinimui per eilėraštukus.

Išdykėlių abėcėlė. 64 dalių rinkinys


2021-05-31 34.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Išdykėlių abėcėlė. 64 dalių rinkinys" aprašymas

Trisdešimt dvi eilėraštukų kortelės (7x13 cm), kurių kiekvienoje yra dvi grafos: stambiu šriftu raudonai parašytos didžioji ir mažoji raidės (pavyzdžiui, Aa, Bb ir t.t.), ketureilis, kuriame paryškintos būtent tos raidės, kurios šalia raudonai parašytos stambiu šriftu.

Trisdešimt dvi kortelės (A4 dydžio), kurių kiekvienoje: stambiu šriftu kortelės centre raudonai parašytos didžioji ir mažoji raidės (pavyzdžiui, Aa, Bb ir t.t.); 26 paveikslėliai su po jais parašytais žodžiais ar žodžių junginiais, turinčiais raidę, stambiu šriftu raudonai parašytą kortelės centre arba žodžiais, kurie prasideda minėtomis raidėmis. Žodžių raidės, kurios yra tokios pat kaip ir stambiu šriftu parašytos kortelės centre, nuspalvintos raudonai.2019-08-07

Įdomus, naudingas rinkinys tiek vyresnėliui, tiek mažiukui - ir susipažinimui su įvairiais dalykais, ir atminties lavinimui per eilėraštukus.

Parašykite atsiliepimą apie "Išdykėlių abėcėlė. 64 dalių rinkinys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Abėcėlės knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Išdykėlių abėcėlė. 64 dalių rinkinys, kurį parašė Giedrė Norkūnė. Siūlome ne tik išsamų Išdykėlių abėcėlė. 64 dalių rinkinys aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Giedrė Norkūnė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Išdykėlių abėcėlė. 64 dalių rinkinys. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Išdykėlių abėcėlė. 64 dalių rinkinys dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Išdykėlių abėcėlė. 64 dalių rinkinys" perkama kartu