NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Raidynėlis

Kaina: 14,99 €
Kaina su kodu: 13,49 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 14.99 InStock
Į krepšelį 13,49 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Raidynėlis" aprašymas

Priešmokyklinio amžiaus vaikams, kurie mokosi skaityti ir rašyti.

Žaidimo "Raidynėlis" rinkinį sudaro 32 susegtos abėcėles raidės su paveikslėliais ir 50 papildomų žaidžių žodžiams dėlioti. Tai puiki priemonė pažinti raides, dėlioti skiemenis ir žodžius.

Mokykis raides, galvok žodžius iš išmoktos raidės (ar rask daiktą iš tokios raidės aplink save). Dėk raides į žodžius, o iš žodžių galvok sakinius. Sėkmės!
Haris

Netinka jaunesniems kaip trejų metų vaikams (gali susidaryti smulkių detalių).Parašykite atsiliepimą apie "Raidynėlis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuviškos abėcėlės knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Raidynėlis", kurį pristato Rita Preikšienė. Siūlome ne tik išsamų "Raidynėlis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rita Preikšienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Raidynėlis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Raidynėlis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Raidynėlis" perkama kartu