0

Istorija kišenėje. Prisimink, pasikartok, pasiruošk egzaminui!

  • Nuolaida knygai -30%
Kaina internetu: 3,79 €
Kaina knygyne: 5,39 €*
Sutaupote: 1.60 € (30%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Istorija kišenėje. Prisimink, pasikartok, pasiruošk egzaminui!

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 11x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 72
  • ISBN ar kodas: 9786094420825

2020-10-31 3.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Istorija kišenėje. Prisimink, pasikartok, pasiruošk egzaminui!" aprašymas

Naujame leidinyje "Istorija kišenėje. Prisimink, pasikartok, pasiruošk egzaminui!" pateikiama istorijos ir politologijos kurso santrauka.
Ją sudaro visų pagrindinių Lietuvos ir Pasaulio istorijos laikotarpių svarbiausi politiniai ir visuomeniniai pokyčiai, procesai, kultūros permainos, nušviečiama politinių procesų raida. Nurodytos pagrindinių įvykių datos, įvardytos svarbiausios istorinės asmenybės.

Šis leidinys "Istorija kišenėje. Prisimink, pasikartok, pasiruošk egzaminui!" – puiki mokymo priemonė pasikartoti arba žinioms įtvirtinti. Ji tinka nuo 7 iki 12 klasės. Priemonė ypač naudinga abiturientams, kurie gali labai greitai pasitikrinti žinias prieš egzaminus.

Parašykite atsiliepimą apie "Istorija kišenėje. Prisimink, pasikartok, pasiruošk egzaminui!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Egzaminams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Istorija kišenėje. Prisimink, pasikartok, pasiruošk egzaminui!, kurį parašė Živilė Mikailienė, Rytas Šalna. Siūlome ne tik išsamų Istorija kišenėje. Prisimink, pasikartok, pasiruošk egzaminui! aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Živilė Mikailienė, Rytas Šalna. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Istorija kišenėje. Prisimink, pasikartok, pasiruošk egzaminui!. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Istorija kišenėje. Prisimink, pasikartok, pasiruošk egzaminui! dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Istorija kišenėje. Prisimink, pasikartok, pasiruošk egzaminui!" perkama kartu