NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Išvyka į kaimą. Spalvink ir mokykis angliškai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 1.99 SoldOut

Knygos "Išvyka į kaimą. Spalvink ir mokykis angliškai" aprašymas

Nupirkę šią linksmą spalvinimo knygelę pasiųskite savo vaiką kelionėn į atradimų pasauljį Spalvindami vaikai įgyja daug svarbių Įgūdžių - gerėja akies ir rankos koordinacija, tiksliau suvokiama spalva ir vaizdas, kurie tampa sėkmingo mokymosi pagrindu.
Skaitydamas angliškus žodžius, suaugusiems padedant, gal net bandydamas versti, vaikas jgys pirmųjų plačiausiai pasaulyje paplitusios kalbos žinių.


  • Leidėjas: Alka
  • Išleidimo metai: 1998
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 22x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986459514

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Išvyka į kaimą. Spalvink ir mokykis angliškai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos spalvinimo knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Išvyka į kaimą. Spalvink ir mokykis angliškai", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Išvyka į kaimą. Spalvink ir mokykis angliškai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Išvyka į kaimą. Spalvink ir mokykis angliškai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Išvyka į kaimą. Spalvink ir mokykis angliškai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Išvyka į kaimą. Spalvink ir mokykis angliškai" perkama kartu