0

Išvyka į kaimą. Spalvink ir mokykis angliškai

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 2,49 €*
Sutaupote: 0.50 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Išvyka į kaimą. Spalvink ir mokykis angliškai

  • Leidėjas: Alka
  • Išleidimo metai: 1998
  • Formatas: 22x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • ISBN ar kodas: 9789986459514

2020-10-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Išvyka į kaimą. Spalvink ir mokykis angliškai" aprašymas

Nupirkę šią linksmą spalvinimo knygelę pasiųskite savo vaiką kelionėn į atradimų pasauljį Spalvindami vaikai įgyja daug svarbių Įgūdžių - gerėja akies ir rankos koordinacija, tiksliau suvokiama spalva ir vaizdas, kurie tampa sėkmingo mokymosi pagrindu.
Skaitydamas angliškus žodžius, suaugusiems padedant, gal net bandydamas versti, vaikas jgys pirmųjų plačiausiai pasaulyje paplitusios kalbos žinių.

Parašykite atsiliepimą apie "Išvyka į kaimą. Spalvink ir mokykis angliškai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Išvyka į kaimą. Spalvink ir mokykis angliškai, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Išvyka į kaimą. Spalvink ir mokykis angliškai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Išvyka į kaimą. Spalvink ir mokykis angliškai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Išvyka į kaimą. Spalvink ir mokykis angliškai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Išvyka į kaimą. Spalvink ir mokykis angliškai" perkama kartu