NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Jaunieji patruliai

Kaina: 8,99 €
Kaina su kodu: 8,09 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jaunieji patruliai" aprašymas

Kai stebuklingas meteoritas rėžiasi į šunyčių būstinę, jaunieji patruliai įgyja ypatingų galių. Visi, išskyrus Laisvę... Komanda tuojau leidžiasi į pavojingus nuotykius, o Laisvė imasi labai svarbios misijos – išmokyti tris mažyčius šunyčius tapti tobulais gelbėtojais.

Knygoje „Jaunieji patruliai“ Susipažinkite su Nanu, Mine ir Tote. Jaunieji patruliai svajoja vieną dieną prisijungti prie šunyčių patrulių komandos. Netrukus šunyčiams patruliams prireiks jų pagalbos kovoje su blogiukais. Jie gal ir maži, bet tai nesutrukdys nudirbti didelius darbus ir tapti herojais!

Apie knygą „Jaunieji patruliai“:

    • vaikams nuo 3 metų;

    • vaikų pamėgti animacinio serialo ir filmų herojai dabar vaikus džiugins ir knygose;

    • moko gerumo, komandinės dvasios ir pasitikėjimo savimi;

    • skatina niekada nenuleisti rankų ir kovoti už teisingumą;

    • skatina būti visuomeniškus, galvoti ne tik apie savo, bet ir kitų gerovę;

    • pabrėžia, kad svarbu ne amžius ar ūgis, o tai, kas esi ir ko sieki;

    • daug veiksmo, netikėtų siužeto posūkių ir mėgstami veikėjai kaipmat įtrauks vaikus į nepaprastą skaitymo nuotykį.

Animacinis kanadiečių serialas „Šunyčiai patruliai“ pasirodė 2013 m. ir netrukus sužavėjo milijonus vaikų visame pasaulyje. „Šunyčiai patruliai“ nuolat leidžiasi į nuotykius ir padeda visiems, kuriems prireikia jų pagalbos. Tai įkvepiantis pavyzdys vaikams. Serialo motyvais vėliau buvo sukurti ir filmai, žaidimai bei įvairios knygos.

„Šunyčiai patruliai“ – animacinis serialas ikimokyklinukams, pasakojantis apie šešis mielus, bet narsius šunyčius: Seklį, Maršalą, Rokį, Zumą, Riedulį ir Padangę, kuriems vadovauja dešimtmetis technologijų asas Raideris. Šunyčiai patruliai drąsiai sprendžia problemas ir gelbėja Nuotykių įlankos gyventojus iš sudėtingų situacijų. Ugniagesys Maršalas, policininkas Seklys ir sraigtasparnį vairuojanti Padangė – visi šunyčiai yra unikalios skirtingų įgūdžių turinčios asmenybės, kuriančios gero piliečio įvaizdį ir parodančios, kaip svarbu yra bendradarbiauti. Nedidelės kuprinės jiems ant nugaros padeda įvairiausiose situacijoje – ir gelbėjant kačiukus, ir saugant traukinį prasidėjus akmenų griūčiai! Įvykdę atsakingas užduotis, šunyčiai patruliai visada randa laiko pažaisti, pajuokauti, jiems labai patinka, kai Raideris pakaso ausį.

Įdomus faktas: visus šunyčius išgelbėjo ir unikalius įgūdžius jiems išlavino Raideris.


  • Pavadinimas originalo kalba: The Junior Patrollers
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 20x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090157060
  • Vertėjas: Daiva Krištopaitienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Jaunieji patruliai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Jaunieji patruliai", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Jaunieji patruliai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Jaunieji patruliai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Jaunieji patruliai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Jaunieji patruliai" perkama kartu