NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Jūs gaunate butą: gyvenamoji architektūra Sovietų Lietuvoje

Kaina: 26,79 €
Kaina su kodu: 24,11 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-02-29 26.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jūs gaunate butą: gyvenamoji architektūra Sovietų Lietuvoje " aprašymas

„Kai turi butą, tai jautiesi privačioje teritorijoje. Gyveni gyvenimą.“
Moteris (g. 1949), gavo butą 1980 metais, Pabradė

Svajonė gauti butą tapo vyraujančia sovietų okupuotos Lietuvos materialiojo gyvenimo dalimi, o buto gavimas – vienu reikšmingiausių žmonių gyvenimo įvykių. Būstas sovietų šalyje buvo ne įsigyjamas už uždirbtas lėšas, bet skirstomas partiniais-administraciniais nurodymais. Tai pavertė jį socialinės kontrolės įrankiu ir iškraipė jo architektūrinę prigimtį.

Architektūros istorikė Marija Drėmaitė kartu su bendraautoriais Vilte Janušauskaite, Nojumi Kizniu ir Matu Šiupšinsku monografijoje „Jūs gaunate butą“ siekia išsiaiškinti, kaip politinis projektas paveikė gyvenamąją aplinką. Jie gilinasi į standartizavimo idėjas ir joms oponuojančius architektų ir gyventojų siekius individualizuoti, pa(si)gražinti būstą. Kartu ši knyga yra apie žmonių galimybių ribas ir įtampas, susijusias su būsto formos politiniu reguliavimu ir sunkumais jį gaunant.

„Norėjome aptarti ne tik architektūrą, bet neprarasti ir antropologinės gijos, nes šioje knygoje svarbiausia – žmogus ir jo svajonė.“
Marija Drėmaitė

„Tai knyga apie daugumos mūsų gyvenimus. Ją perskaitę, į savo gyvenamąją aplinką pradėsite žiūrėti kitaip.“
Istorikas Zigmas VitkusKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jūs gaunate butą: gyvenamoji architektūra Sovietų Lietuvoje "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Architektūros knygos

Marija Drėmaitė, Matas Šiupšinskas, Nojus Kiznis, Viltė Janušauskaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jūs gaunate butą: gyvenamoji architektūra Sovietų Lietuvoje ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jūs gaunate butą: gyvenamoji architektūra Sovietų Lietuvoje " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jūs gaunate butą: gyvenamoji architektūra Sovietų Lietuvoje " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jūs gaunate butą: gyvenamoji architektūra Sovietų Lietuvoje "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Marija Drėmaitė, Matas Šiupšinskas, Nojus Kiznis, Viltė Janušauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jūs gaunate butą: gyvenamoji architektūra Sovietų Lietuvoje " perkama kartu