NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Marija Drėmaitė knygos

Rasta: 10

Optimizmo architektūra, Kauno fenomenas 1918 - 1940 | Marija Drėmaitė
  • Nauja knyga
-10% su kodu: PATOGU
19,29 €
Kaina su kodu: 17,36 €
Knygą turėsime: 2024-02-26
Jūs gaunate butą: gyvenamoji architektūra Sovietų Lietuvoje | Marija Drėmaitė, Matas Šiupšinskas, Nojus Kiznis, Viltė Janušauskaitė
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
26,79 €
Kaina su kodu: 24,11 €
Turime sandėlyje
Neringa. An architectural guide | Marija Drėmaitė, Martynas Mankus, Vasilijus Safronovas, Viltė Migonytė-Petrulienė
-10% su kodu: PATOGU
20,99 €
Kaina su kodu: 18,89 €
Turime sandėlyje
Rasta: 10

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Marija Drėmaitė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Marija Drėmaitė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Marija Drėmaitė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Marija Drėmaitė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.