0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Lietuvių liaudies pasaka

Sudarė:
Kaina internetu: 1,79 €
Kaina knygyne: 2,19 €*
Sutaupote: 0.40 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Lietuvių liaudies pasaka


2021-08-31 1.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Lietuvių liaudies pasaka" aprašymas

„Kaip gaidelis pono dvarą griovė“ – įdomi lietuvių liaudies pasaka, kaip gaidelis padeda seneliams atgauti girneles, kurias iš jų pavogė dvaro ponas. Kaip narsiam gaideliui sekėsi atgauti stebuklingas girneles ir kokių jis patyrė nuotykių – sužinosite perskaitę šią nuotaikingą pasakėlę.

Spalvotai iliustruota pasaka išspausdinta didžiosiomis raidėmis, todėl patogu mūsų mažiesiems bandyti perskaityti patiems.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094241437

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Lietuvių liaudies pasaka"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių liaudies pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Lietuvių liaudies pasaka, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Lietuvių liaudies pasaka aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Lietuvių liaudies pasaka. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Lietuvių liaudies pasaka dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kaip gaidelis pono dvarą griovė. Lietuvių liaudies pasaka" perkama kartu