NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Kakė Makė ir baisi neteisybė

Kaina: 7,89 €
Kaina su kodu: 7,10 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 7.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kakė Makė ir baisi neteisybė" aprašymas

„Kakė Makė ir baisi neteisybė“ – devintoji ypatingai populiarios mergaitės Kakės Makės nuotykių knyga. Veikėją ir jos gyvenimo peripetijas nupiešė iliustratorė Lina Žutautė. Jos personažas sulaukė fenomenalios sėkmės, o kiekviena knygelė sutinkama su didžiuliu džiaugsmu.

Knygos apie Kakę Makę – pamokančios. Štai pirmoji istorija apie Netvarkos Nykštuką, baudžiantį arba apdovanojantį vaikus, moko tvarkos. Antroje knygutėje rašytoja Lina Žutautė atkreipia dėmesį į vaikų nenorą girdėti, kas jiems sakoma. Ausys gali supykti ir pabėgti!

Kitose istorijose vaikai, kartu su Kake Make, mokosi atsikratyti tamsos baimės bei drąsiai svajoti. Taip pat aiškinasi, kaip veikia laikais, kodėl reikia valytis dantis, atkreipia dėmesį į tėčio svarbą šeimoje ir išryškina vertybes, tokias kaip draugystė.

Apie ką gi naujausia knygelė „Kakė Makė ir baisi neteisybė“? Apie pavydą. Nors Kakė Makė turi naujutėlaitį blizgantį paspirtuką, ji pavydi savo draugui Tadui jo greituolio, dovanoto brolio. Pavydi ir kitų dalykų, pavyzdžiui, sumuštinio ar senelio, kuris moka sutelkti vaikų dėmesį ir pasakoja įdomiausias istorijas. Baisi neteisybė, kad Tadas turi tiek daug dalykų, kurių nori ir Kakė Makė!

Paveikslėlių knygelė „Kakė Makė ir baisi neteisybė“ yra skirta vaikams, tačiau, pripažinkime, kad lyginimosi ir pavydo problemos yra aktualios ir suaugusiems. Šie jausmai aptemdo gyvenimo džiaugsmą. Leidinys pasižymi ne tik nauju pamokančiu siužetu bei detaliais piešiniais, bet taip pat yra puiki priemonė tėvams, nežinantiems, kaip su mažyliais kalbėti aktualiomis temomis.

Kakė Makė žaibiškai užkariavo ne tik Lietuvos, bet ir užsienio vaikų širdis. Autorė Lina Žutautė šią istoriją parašė savo sūnui, kuris nuobodžiaudavo valydamas dantis ir vis prašydavo papasakoti apie nenuoramą mergaitę. Šiandien Kakė Makė yra prekinis ženklas, apimantis ne tik knygeles, bet apsigyvenęs ir ant drabužių, kanceliarinių prekių, maisto ar kosmetikos pakuočių, teatro scenoje ir kitur.

Trumpo aprašymo nereikia. Visi žino, kad nauja knyga apie Kakę Makę vaikams patiks, tad kviečiame ją įsigyti internetu. Tuo pačiu krepšelį papildykite ir kitų žanrų leidiniais. Juk pas mus visada geros kainos. Norite dar pigiau? Pasidairykite po akcijas ir išpardavimus ir pamatysite – pirkti online tikrai verta. Geromis apžvalgomis ir atsiliepimais įvertintų knygų aprašymai, santraukos ir ištraukos įtikins, kad jos vertos ir jūsų lentynos. Kad ir koks didelis puslapių skaičius – geros knygos neprailgs! 


  • Autorius: Lina Žutautė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 21x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090143582

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kakė Makė ir baisi neteisybė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Kakę Makę

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kakė Makė ir baisi neteisybė", kurį pristato Lina Žutautė. Siūlome ne tik išsamų "Kakė Makė ir baisi neteisybė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Lina Žutautė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kakė Makė ir baisi neteisybė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kakė Makė ir baisi neteisybė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kakė Makė ir baisi neteisybė" perkama kartu