0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kakės Makės gimtadienio dainos

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -40%
Kaina internetu: 12,59 €
Kaina knygyne: 20,89 €*
Sutaupote: 8.30 € (40%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-21 Olia G.

Kakės Makės gerbėjams kuo daugiau tokių knygučių!


2021-11-30 12.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kakės Makės gimtadienio dainos" aprašymas

Muzikinė-kartoninė knygelė „Kakės Makės gimtadienio dainos“ – lyg sutrumpintas mažylio grojaraštis, kuriame rasite net 5-ių dainų priedainius iš populiaraus miuziklo „Kakės Makės gimtadienis“ ir aibę smagios veiklos.

Įtraukiantis knygelės turinys, atidumą ir pastabumą lavinančios užduotys mažuosius pakvies paklajoti painiais labirintais, skaičiuoti pasimetusius balionus, rasti pasislėpusias bites, torto gabaliukus ar senelės akinius, sugrąžinti Kakės Makės žaislus į lentynas, o miesto parke suradus ketvertuką monstrų kartu su jais pasiausti. Mamaisa su Nanaisa irgi ten bus!

Spalvingos knygelės „Kakės Makės gimtadienio dainos“ iliustracijos, interaktyvumą skatinančios užduotėlės, aiškiai išryškinti muzikiniai mygtukai, iš kitų Kakės Makės knygelių atpažįstami veikėjai nuo pat pirmų puslapių sudomins mažąjį skaitytoją ir pakvies aplankyti slapčiausias Kakės Makės vietas, linksmai pašokti ir pasukti galvelę.

Spręsdami užduotėles ir klausydamiesi muzikinių garsų, vaikai:

- Linksmai leis laiką ir turtins savo žodyną,
- Lavins ritmo pojūtį ir muzikinę klausą,
- Mokysis sutelkti dėmesį,
- Susipažins su spalvomis ir skaičiais.

Knygelė „Kakės Makės gimtadienio dainos“ orientuota į 3–5 metų vaikus: tinkama ir individualiai skaityti, ir grupiniams užsiėmimams kaip lavinamoji-muzikinė priemonė. Lengvai paspaudęs mygtuką vaikas galės klausytis norimos muzikos, o knygelėje pateiktų dainų versijas tikrai rasite ir Kakės Makės „YouTube“ kanale: bit.ly/KakėsMakėsGimtadienis_Grojaraštis.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • Formatas: 27x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090142370

2021-06-21

Kakės Makės gerbėjams kuo daugiau tokių knygučių!

2021-06-15

Viskas gerai, tik labai jau trumpa

Parašykite atsiliepimą apie "Kakės Makės gimtadienio dainos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie Kakę Makę

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kakės Makės gimtadienio dainos", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Kakės Makės gimtadienio dainos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kakės Makės gimtadienio dainos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kakės Makės gimtadienio dainos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kakės Makės gimtadienio dainos" perkama kartu