0

Kalėdų pasaka

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kalėdų pasaka

  • Leidėjas: Alka
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 17x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • ISBN ar kodas: 9789955540366

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kalėdų pasaka" aprašymas

Dailininkė Vida Alesienė ne tik parašė pasaką, bet ir ją iliustravo. Tai įdomus pasakojimas apie nuostabią Sengirę – žvėrelių ir paukštelių gimtuosius namus, sumanųjį Nykštuką, bebrą, sumeistravusį didelį šventinį stalą, išmintingą Pelėdą, rūpestingąją pelytę Pilkę, ežį, sniegenas ir, žinoma, apie gerąjį Kalėdų Senelį bei jo laimingai pasibaigusius nuotykius.
Skaitydamas gražiai iliustruotą knygelę kiekvienas vaikas kartu su žvėreliais ir paukšteliais dar kartą patirs šventų Kalėdų džiaugsmą, atsidurs šviesiame fantazijos pasaulyje.

Atūžė baltaskarė žiemužė. Sniego karalienė dosniai bėrė snaiges, o šios džiaugėsi, žaidė, sukosi ratelyje ir lėtai leidosi ant žemės. Jų buvo tokia gausybė, jog netrukus jos storai apklojo laukus, miškus ir slėnius. Ledas sukaustė ežerus ir upelius. Sniego platybėse it Baltasis vilkas stūgavo Šiaurys.
Nieko nelaukę, užsimetę šiltas skrandutes, pirmieji sukruto kiškučiai. Kol sniegas buvo dar purus ir minkštas, jie nulipdė Senį Besmegenį. Ir tai suprantama, nes be to Sniego Besmegenio labai ilgu laukti švenčių – ir šventų Kalėdų, ir Naujųjų metų!
Neaplenkė žiema ir Sengirės, kurioje darniai gyveno paukščiai ir žvėreliai. Nedidelėje trobelėje žiemojo ir Nykštukas, nors mažas, tačiau labai protingas. Visi miško gyventojai buvo draugiški, gražiai bendravo, žaidė. Paukščiukai žvėrelius linksmino savo čiulbesiu, o žvėreliai jiems nuoširdžiai plodami dėkodavo. Bėdai ištikus, visi skubėjo vieni kitiems į pagalbą..."


O kas nutiko Sengirėje pakilus baisiai pūgai, sužinosite perskaitę knygelę!

Parašykite atsiliepimą apie "Kalėdų pasaka"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygutės apie Kalėdas

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kalėdų pasaka, kurį parašė Vida Alesienė. Siūlome ne tik išsamų Kalėdų pasaka aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vida Alesienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kalėdų pasaka. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kalėdų pasaka dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kalėdų pasaka" perkama kartu