Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kapt kapt kapt mieste

Kaina: 12,09 €
Kaina su kodu: 8,46 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-12-03 Justina


2024-05-31 12.085 InStock
Į krepšelį 8,46 € -30% su kodu
PATOGU

Knygos „Kapt kapt kapt mieste“ aprašymas

1–3 m. vaikams

„Kapt kapt kapt mieste“ – miela eiliuota kartoninė knygelė, kuri vaikui atveria modernaus miesto pasaulį. Mieste pradėjus lyti lietaus lašeliai krinta ant įvairiausių mieste esančių daiktų: šviesoforo, balandžio ir net paštomato. Miestas neatsiejamas ir nuo žmonių – vos lašelis nukrinta ant vaikučio, tėvai tuojau jį kviečia pas save po skėčiu.

Beje, po miestą dairosi ne tik mažylis – kone kiekviename puslapyje aptiksite katinėlio pėdsakų. Ir nepamirškite kartu su vaikučiu suskaičiuoti, kiek ir ant ko nukrinta lašelių!

„Kapt kapt kapt mieste“
• lavina vaiko rimo ir ritmo pojūtį
• skatina kalbos raidą, turtina žodyną
• supažindina su miestu ir jo daiktais, gyvūnais
• padeda mokytis skaičiuoti
• skatina vaiko pastabumą
• aiškių formų, lengvai atpažįstamos iliustracijos atitinka 1–3 m. vaiko galimybes bei lavina estetinį pojūtį

Indrė Zalieckienė – pati rašo ir iliustruoja savo knygas. Pirmoji autorės knygelė „Kapt kapt kapt“ laimėjo pirmą vietą Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos skelbtame Pirmosios knygos konkurse.Kiti taip pat domėjosi


2023-12-03

2022-05-15

Mano kūdikiui patiko klausytis eiliuotos istorijos ir tyrinėti paveikslėlius jau nuo pat gimimo. Puiki knyga, tikriausiai geriausia, ką išbandėm su kūdikių

2020-11-08

Jauki knygelė. Ir visai kitokia nei dažniausiai įpratę matyti knygeles mažiausiems. Knygelė lyg ir apie lietų, bet mažųjų akytės užklius už daug kitų dalykų, net išmoks skaičiuoti. Patiko!

Parašykite atsiliepimą apie „Kapt kapt kapt mieste“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kartoninės knygutės 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Kapt kapt kapt mieste“, kurį pristato Indrė Pliuškytė-Zalieckienė. Siūlome ne tik išsamų „Kapt kapt kapt mieste“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Indrė Pliuškytė-Zalieckienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Kapt kapt kapt mieste“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Kapt kapt kapt mieste“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Kapt kapt kapt mieste“ perkama kartu