Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Krikščionybės Lietuvoje istorija (knyga su defektais)

3.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,99 €
Kaina su kodu: 7,19 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-08-26 Stanislava

Norėjosi sužinoti apie senoves baltus,ju papročius.juk tai musu sakinys. Ar yra tokios literatūros.


2024-05-31 7.99 InStock
Į krepšelį 7,19 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Krikščionybės Lietuvoje istorija (knyga su defektais)“ aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Knyga „Krikščionybės Lietuvoje istorija“ – tūkstantmetės krikščionybės Lietuvoje istorija. Jos ribos – nuo šv. Brunono Kverfurtiečio misijos 1009 m. iki Lietuvos Respublikos ir Šventojo Sosto sutarčių pasirašymo 2000 m.

Jaunesniosios kartos istorikai čia iš naujo permąsto krikščionybės kelią į Lietuvą ir Lietuvoje, aptaria skirtingų konfesijų padėtį skirtingose epochose, atskleidžia Bažnyčių santykius su valstybe. Dėmesys skiriamas ir tikėjimo kasdienybei – parapijos gyvenimui, dvasingumo kaitai, moralinei dvasininkijos būklei.

„Krikščionybės Lietuvoje istorija“ – tai knyga, kurioje atvirai pasakojama apie krikščionybės vargus ir laimėjimus, tikinčiųjų netobulumą ir šventumą, tikėjimo aistrą ir jo netektis.

Diplomatiniai pagoniškosios valstybės vingiai bendraujant su Europa, Bažnyčios reformos sukeltos krikščionių tarpusavio kovos, tautinio atgimimo laikų kolizijos, sovietmečio išdavystės ir heroizmas jungiasi į vientisą pasakojimą, kuris baigsis tik tada, kai baigsis žmonijos istorija.


  • Autorius: Vytautas Ališauskas
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 596
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955656182-BR

Kiti taip pat domėjosi


2023-08-26

Norėjosi sužinoti apie senoves baltus,ju papročius.juk tai musu sakinys. Ar yra tokios literatūros.

Parašykite atsiliepimą apie „Krikščionybės Lietuvoje istorija (knyga su defektais)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religijos studijos

Vytautas Ališauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Krikščionybės Lietuvoje istorija (knyga su defektais)“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Krikščionybės Lietuvoje istorija (knyga su defektais)“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Krikščionybės Lietuvoje istorija (knyga su defektais)“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Krikščionybės Lietuvoje istorija (knyga su defektais)“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Ališauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Krikščionybės Lietuvoje istorija (knyga su defektais)“ perkama kartu