0

Labas, raide. Mokausi skaityti (1 knyga)

  • Nuolaida knygai -47%
5.0
(5 įvertinimai)
Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 7.50 € (47%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-30 Neringa

Esu labai patenkinta parinkus šios knygos pirmą dalį savo vaiko skaitymo įgudžių lavinimui. Vėliau pirkom ir antrą dalį. Tikslas buvo, kad vaikas bent raides pažinotų ir skiemenis perskaitytų, Šio knygos dėka
pažįsta raides skaito nesudėtingus žodelius, kartais su pagalba, kartais savarankiškai parašo žodelius.
Ačiū autorėms už tokią puikią metodiką, už tokią puikią knygelę palengvinačią darbą tėvams ir pedagogams. Ieškosim ir trečios dalies :)

Informacija

Labas, raide. Mokausi skaityti (1 knyga)

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 22x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9986167211

2021-02-28 8.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Labas, raide. Mokausi skaityti (1 knyga)" aprašymas

"Labas, raide. Mokausi skaityti" 1-oji knyga skirta 3-6 metų vaikams.


Vaikai vis anksčiau pradeda domėtis raidėmis ir nori išmokti skaityti.

"Labas, raide" – tai skaitymo pradžiamokslis dar nemokantiems ar tik pradedantiems skaityti vaikams. Knygos autorė, didelę mokymo skaityti patirtį turinti pedagogė, siūlo daugybę įvairių užduočių, kurios padės ne tik išmokti skaityti, bet ir įgyti pirmųjų rašymo įgūdžių.

Atlikdami užduotis vaikai susipažins su raidėmis, suvoks, kad raidė – tai tam tikras garsą žymintis ženklas, kad jungdami raides galime perskaityti žodį, o svarbiausia – sužinoti, KAS GI ČIA PARAŠYTA. Šalia užduočių pateikiami sutartiniai ženklai, kad nemokantys skaityti mažieji galėtų dirbti kuo savarankiškiau.


Knyga "Labas, raide" bus naudinga ir logopedams bei specialiesiems pedagogams, dirbantiems su vaikais, turinčiais skaitymo ir rašymo sunkumų.


Knygų komplektas "Labas, raide. Mokausi skaityti (1 ir 2 knyga)"
2020-11-30

Esu labai patenkinta parinkus šios knygos pirmą dalį savo vaiko skaitymo įgudžių lavinimui. Vėliau pirkom ir antrą dalį. Tikslas buvo, kad vaikas bent raides pažinotų ir skiemenis perskaitytų, Šio knygos dėka
pažįsta raides skaito nesudėtingus žodelius, kartais su pagalba, kartais savarankiškai parašo žodelius.
Ačiū autorėms už tokią puikią metodiką, už tokią puikią knygelę palengvinačią darbą tėvams ir pedagogams. Ieškosim ir trečios dalies :)

2019-09-04

Nuostabi knyga, žaismingos užduotys, kurios padeda išlaikyti vaiko dėmesį bei koncentraciją. Dauguma raidžių jau buvo išmoktos, tačiau nesitikėjau kad mano trimetis su tokiu azartu imsis užduočių vietoj žaidimų. Karpomų raidelių, rankelių pagalba susikūrėme papildomų žaidimų ir sunkiau įsimenamos raidės buvo įveiktos. Buvau maloniai nustebinta, įsigijome visas tris knygas ir artėjant link pabaigos jaučiasi stiprus progresas, nes pats vaikas sako, kad jau užduotys darosi lengvai įveikiamos :) Šios užduočių knygelės prisidėjo prie to, kad 5 metų vaikas įveikė ir 3 dalį bei ėmėsi rimtesnių iššūkių ir savarankiškai skaito savo mėgstamas knygas

2018-08-25

Labai patiko vaikui būtent toks būdas pradėti pažintį su raidėmis, keletą jau išmoko...tęsiame smagius žaidimus toliau. Todėl nupirkau ir kitas knygeles, antrą ir trečią dalį, nes mums toks mokymosi būdas pasiteisino. Paskui dar paprašau, kad atrastų raides ir pasakose kurias skaitome prieš miegą, taip ir pasikartojame. Rekomenduoju turėti ir naudoti visas tris dalis!

2018-04-29

KNYGYNUOSE si knyga kainuoja ne 14.99, o 9.00... Tad pirkadami cia nieko nesutaupom.

Knyga labai gera.

2015-12-01

Super knyga vaikams kurie domisi raidemis, truputi pazista jau raideles ir nori ismokti jas sujungti. Mano dar 5 metu neturinti mergaite jau skaito knygoje pateiktus 4raidziu zodelius. Beto tikrai idomi, tiek daug skirtingu uzduociu.

Parašykite atsiliepimą apie "Labas, raide. Mokausi skaityti (1 knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Ikimokyklinukams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Labas, raide. Mokausi skaityti (1 knyga), kurį parašė Asta Kiselienė. Siūlome ne tik išsamų Labas, raide. Mokausi skaityti (1 knyga) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Asta Kiselienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Labas, raide. Mokausi skaityti (1 knyga). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Labas, raide. Mokausi skaityti (1 knyga) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Labas, raide. Mokausi skaityti (1 knyga)" perkama kartu