NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Labas, raide. Mokausi skaityti (1 knyga)

5.0
(9 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,49 €
Kaina su kodu: 12,14 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-12 LJ

Puiki.


2024-02-29 13.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Labas, raide. Mokausi skaityti (1 knyga)" aprašymas

"Labas, raide. Mokausi skaityti" 1-oji knyga skirta 3-6 metų vaikams.

Vaikai vis anksčiau pradeda domėtis raidėmis ir nori išmokti skaityti.

"Labas, raide" – tai skaitymo pradžiamokslis dar nemokantiems ar tik pradedantiems skaityti vaikams. Knygos autorė, didelę mokymo skaityti patirtį turinti pedagogė, siūlo daugybę įvairių užduočių, kurios padės ne tik išmokti skaityti, bet ir įgyti pirmųjų rašymo įgūdžių.

Atlikdami užduotis vaikai susipažins su raidėmis, suvoks, kad raidė – tai tam tikras garsą žymintis ženklas, kad jungdami raides galime perskaityti žodį, o svarbiausia – sužinoti, KAS GI ČIA PARAŠYTA. Šalia užduočių pateikiami sutartiniai ženklai, kad nemokantys skaityti mažieji galėtų dirbti kuo savarankiškiau.

Knyga "Labas, raide" bus naudinga ir logopedams bei specialiesiems pedagogams, dirbantiems su vaikais, turinčiais skaitymo ir rašymo sunkumų.


  • Autorius: Asta Kisielienė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 22x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986167211

Kiti taip pat domėjosi


2021-11-12

Puiki.

2021-09-09

Labai smagi knyga!

2021-04-21

Labai gera knyga. Labai teisinga ir efektyvi. Vaikus reikia stabdyti nuo mokymosi :D

2021-04-05

Nuostabi knyga. Puiki autorė, teko dalyvaut jos vedamam seminare, labai patiko. Knygą perku nebe pirma kart, pirkau ją vyresnėliui kai buvo jam 7 m. pirmoje klasėje jam labai gelbėjo rašant, jungiant žodius ir t.t. Šį kart pirkau mažąjai (4.5 m.), kad labai ji domisi viskuo, tai pradėsim lavintis nuo šios

2020-11-30

Esu labai patenkinta parinkus šios knygos pirmą dalį savo vaiko skaitymo įgudžių lavinimui. Vėliau pirkom ir antrą dalį. Tikslas buvo, kad vaikas bent raides pažinotų ir skiemenis perskaitytų, Šio knygos dėka
pažįsta raides skaito nesudėtingus žodelius, kartais su pagalba, kartais savarankiškai parašo žodelius.
Ačiū autorėms už tokią puikią metodiką, už tokią puikią knygelę palengvinačią darbą tėvams ir pedagogams. Ieškosim ir trečios dalies :)

2019-09-04

Nuostabi knyga, žaismingos užduotys, kurios padeda išlaikyti vaiko dėmesį bei koncentraciją. Dauguma raidžių jau buvo išmoktos, tačiau nesitikėjau kad mano trimetis su tokiu azartu imsis užduočių vietoj žaidimų. Karpomų raidelių, rankelių pagalba susikūrėme papildomų žaidimų ir sunkiau įsimenamos raidės buvo įveiktos. Buvau maloniai nustebinta, įsigijome visas tris knygas ir artėjant link pabaigos jaučiasi stiprus progresas, nes pats vaikas sako, kad jau užduotys darosi lengvai įveikiamos :) Šios užduočių knygelės prisidėjo prie to, kad 5 metų vaikas įveikė ir 3 dalį bei ėmėsi rimtesnių iššūkių ir savarankiškai skaito savo mėgstamas knygas

2018-08-25

Labai patiko vaikui būtent toks būdas pradėti pažintį su raidėmis, keletą jau išmoko...tęsiame smagius žaidimus toliau. Todėl nupirkau ir kitas knygeles, antrą ir trečią dalį, nes mums toks mokymosi būdas pasiteisino. Paskui dar paprašau, kad atrastų raides ir pasakose kurias skaitome prieš miegą, taip ir pasikartojame. Rekomenduoju turėti ir naudoti visas tris dalis!

2018-04-29

KNYGYNUOSE si knyga kainuoja ne 14.99, o 9.00... Tad pirkadami cia nieko nesutaupom.

Knyga labai gera.

2015-12-01

Super knyga vaikams kurie domisi raidemis, truputi pazista jau raideles ir nori ismokti jas sujungti. Mano dar 5 metu neturinti mergaite jau skaito knygoje pateiktus 4raidziu zodelius. Beto tikrai idomi, tiek daug skirtingu uzduociu.

Parašykite atsiliepimą apie "Labas, raide. Mokausi skaityti (1 knyga)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokausi skaityti


Dažnai su "Labas, raide. Mokausi skaityti (1 knyga)" perkama kartu