Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Laimės kalendorius – darbo knyga My Daily Planner 2024

Kaina: 13,99 €
Kaina su kodu: 12,59 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Turime sandėlyje

2024-04-30 13.99 InStock
Į krepšelį 12,59 € -10% su kodu
PATOGU

Aprašymas

Laimės Kalendorius – tarsi kvietimas į gyvenimą keičiančią kelionę. 365 dienas pateiktos mažos užduotys padės pamatyti pozityvumą aplinkui, paversti dienas kupinomis nuotykių ir pradėti nuo paprastų žingsnių tausojant gamtą. Į darbų planuoklį galite užsirašyti savo kasdienę veiklą 2024-iesiems. Čia yra vietos susirašyti savo savaitės užduotims. Be to, išskirti ir retrospektyviniai puslapiai, kurie skirti analizuoti savo sėkmę. Šis dienoraštis suteikia jums įrankius, kuriuos galite pradėti naudoti iš karto, kad darbas ir asmeninis gyvenimas lengvai derėtų, o jūs spindėtumėte energija. Linkime, kad metai būtų įdomūs, kupini nuotykių ir kad turėtumėte laiko pasimėgauti savo tobulėjimo kelione.

    - Po du puslapius savaitės planavimui;

    - Kiekvieną dieną pateikiamos mažos užduotys ir iššūkiai;

    - Mėnesio planuoklis svarbiems užrašams ir datoms;

    - Tikslų nustatymo ir svajonių puslapiai;

    - Metų apibendrinimo puslapiai;

SVAJOKITE IR NUSISTATYKE TIKSLUS

Pirmas žingsnis – pažvelgti į savo vidų ir pastebėti dalykus, kurie džiugina, o kurie ne. Tada metas pažvelgti į ateitį ir daug svajoti. Kaip atrodys gyvenimas po 10 metų? Tada užsirašykite savo Naujųjų metų tikslus ir sritis, kurias norite patobulinti savo gyvenime.

PLANUOKITE IR ANALIZUOKITE PROGRESĄ KAS MĖNESĮ

Užsirašykite pagrindinį tikslą ir svarbiausius ateinančio mėnesio įvykius. Tuomet detaliau aprašykite savo tikslus ir išrikiuokite juos pagal svarbą. Mėnesio pabaigoje išanalizuokite, ką pavyko atlikti, ir tuomet duokite įvertinimą savo mėnesiui. Mėnesių puslapiuose taip pat rasite įkvepiančių citatų.

PRIIMKITE IŠŠŪKIUS KIEKVIENĄ DIENĄ

Kiekvienos savaitės pradžioje užsirašykite, ką norite pasiekti šią savaitę. Nustatykite prioritetus ir pradėkite nuo svarbiausio. Kiekvieną dieną rasite mažų veiksmų, kurie pradžiugins jūsų ir jūsų artimųjų dieną – nusišypsokite, apkabinkite ar padėkokite kasininkei – kaip ir kiekviename „Laimės kalendoriuje.

PERŽIŪRĖKITE METUS IR SUPLANUOKITE NAUJUS

Atsigręžkite į praėjusius metus. Perverskite pirmuosius darbo knygos puslapius ir patikrinkite, ar pavyko pasiekti visus savo tikslus. Pažiūrėkite į savaitės ir mėnesio planus, kad sužinotumėte, kiek užduočių atlikote. Po to patikrinkite savaitės apžvalgas ir pažiūrėkite, ar jūsų įpročių vertinimas per metus pagerėjo.

Darbo knyga yra 165×129 mm dydžio, lietuvių kalba.


  • Leidėjas: SEIK
  • Formatas: 13x17, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4744716013638

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Laimės kalendorius – darbo knyga My Daily Planner 2024"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Darbo kalendoriai


Dažnai su "Laimės kalendorius – darbo knyga My Daily Planner 2024" perkama kartu