NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Laimės kalendorius-darbo knyga „Goals“ mokslo metams 23/24

13,99 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Turime sandėlyje

2024-02-29 13.99 InStock
Į krepšelį

Aprašymas

Laimės darbo knyga 2023/2024 mokslo metams – čia nuguls kasdienės veiklos, užduotys ir darbai. Kalendoriuje yra vietos susirašyti savaitės užduotims, taip pat yra specialūs tikslų išsikėlimo ir grįžtamojo ryšio puslapiai, padėsiantys išlaikyti motyvaciją bei nepasimesti darbų gausybėje.

Datos: 2023 rugpjūtis – 2024 birželis.

Svajokite ir nusistatykite tikslus:
Pirmas žingsnis – pažvelgti į savo vidų ir pastebėti dalykus, kurie džiugina, o kurie ne. Tada metas pažvelgti į ateitį ir daug svajoti. Kaip atrodys gyvenimas po 10 metų? Tada užsirašykite savo Naujųjų metų tikslus ir sritis, kurias norite patobulinti savo gyvenime.

Planuokite ir analizuokite procesą kas mėnesį:
Užsirašykite pagrindinį tikslą ir svarbiausius ateinančio mėnesio įvykius. Tuomet detaliau aprašykite savo tikslus ir išrikiuokite juos pagal svarbą. Mėnesio pabaigoje išanalizuokite, ką pavyko atlikti, ir tuomet duokite įvertinimą savo mėnesiui. Mėnesių puslapiuose taip pat rasite įkvepiančių citatų.

Priimkite iššūkius kiekvieną dieną:
Kiekvienos savaitės pradžioje užsirašykite, ką norite pasiekti šią savaitę. Nustatykite prioritetus ir pradėkite nuo svarbiausio. Kiekvieną dieną rasite mažų veiksmų, kurie pradžiugins jūsų ir jūsų artimųjų dieną – nusišypsokite, apkabinkite ar padėkokite kasininkei – kaip ir kiekviename „Laimės kalendoriuje.

Peržiūrėkite metus ir suplanuokite naujus:
Atsigręžkite į praėjusius metus. Perverskite pirmuosius darbo knygos puslapius ir patikrinkite, ar pavyko pasiekti visus savo tikslus. Pažiūrėkite į savaitės ir mėnesio planus, kad sužinotumėte, kiek užduočių atlikote. Po to patikrinkite savaitės apžvalgas ir pažiūrėkite, ar jūsų įpročių vertinimas per metus pagerėjo.


  • Leidėjas: SEIK
  • Išleidimo metai: 2023
  • Formatas: 13x17, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4744716010712

Parašykite atsiliepimą apie "Laimės kalendorius-darbo knyga „Goals“ mokslo metams 23/24"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Darbo kalendoriai


Dažnai su "Laimės kalendorius-darbo knyga „Goals“ mokslo metams 23/24" perkama kartu