Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

LEGO® City. Miesto herojai (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 5.64 SoldOut

Knygos "LEGO® City. Miesto herojai (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Susipažink su miesto herojais, kurie rūpinasi, kad gyventojams LEGO® City miestas būtų saugus ir švarus!

Sukonstruok savąją LEGO City policininko figūrėlę, padėk šauniems miesto vyrams ir moterims įveikti galvosūkius, spręsti problemas ir atlikti užduotis – tam turi net 80 daugkartinių lipdukų. Kiekviena diena LEGO City mieste – tarsi nuotykis!


  • Leidėjas: Presa
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 21x29, minkšt iviršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098214505-BR

Parašykite atsiliepimą apie "LEGO® City. Miesto herojai (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "LEGO® City. Miesto herojai (knyga su defektais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "LEGO® City. Miesto herojai (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "LEGO® City. Miesto herojai (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "LEGO® City. Miesto herojai (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "LEGO® City. Miesto herojai (knyga su defektais)" perkama kartu