Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

LEGO® HARRY POTTER™ Metas magijai! (knyga su defektais)

Kaina: 5,64 €
Kaina su kodu: 2,26 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 5.64 InStock
Į krepšelį 2,26 € -60% su kodu
PATOGU

Knygos "LEGO® HARRY POTTER™ Metas magijai! (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Ar pažįsti gynėjus, kaip veikia multisulčių eliksyras ir kokį tavo troškimą parodys Kitrošmų veidrodis? Išmėgink savo galias, vaizduotę ir sugebėjimus šioje LEGO® Harry Potter™ galvosūkių knygelėje. Sukonstruok savąją Ronio figūrėlę ir drauge su Hermiona bei Hariu – trimis draugais – eik į mokyklą, žaisk kvidičą ir kerėk. Laiko magijai juk visuomet atsiras!


  • Leidėjas: Presa
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x29, minkšt iviršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098214611

Parašykite atsiliepimą apie "LEGO® HARRY POTTER™ Metas magijai! (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "LEGO® HARRY POTTER™ Metas magijai! (knyga su defektais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "LEGO® HARRY POTTER™ Metas magijai! (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "LEGO® HARRY POTTER™ Metas magijai! (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "LEGO® HARRY POTTER™ Metas magijai! (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "LEGO® HARRY POTTER™ Metas magijai! (knyga su defektais)" perkama kartu