Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Literatūra 7 klasei, 1 dalis

Kaina: 14,29 €
Kaina su kodu: 12,86 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-04-30 14.289 InStock
Į krepšelį 12,86 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Literatūra 7 klasei, 1 dalis" aprašymas

Mieli septintokai, mielos septintokės!
Išgyvenate laiką, kai svarstote, kas esate Jūs, ką Jums reiškia kiti, kas yra sava bendruomenė, tauta, valstybė, kur prasideda ir baigiasi Jūsų pasaulis. Jūsų rankose naujas literatūros vadovėlis, kuriame skaitysite ir nagrinėsite kūrinius, kelsite klausimus, ypač svarbius jaunystėje.
Skaitysite laiko patikrintus kūrinius, rašytus lietuvių ir užsienio autorių, kuriuos skaitė Jūsų seneliai ir tėvai. Skaitysite ir tokius tekstus, kurie Jūsų seneliams ir tėvams buvo nežinomi. Jie - arba drausti nelaisvės metais, arba į lietuvių kalbą anuomet nebuvo versti, arba neseniai parašyti. Taigi Jūs eisite ankstesnių kartų pramintu keliu ir žengsite naujais, dar neišmėgintais takais, kuriuose Jūsų lauks nauji atradimai. Jūs būsite ta jungtimi, kuri gali perimti ir perduoti mums visiems svarbius atminties pasakojimus.
Vadovėlyje tekstai atrinkti taip, kad per vienus metus atvertų Jums tarsi kokį nepaprastą erdvėlaikį: kad būtų galima iš dabarties nerti į praeitį, iš savo namų pasiekti žmogaus sielos ir pasaulio tolius.
Jūs galite pasirinkti savo pasaulio dydį. Tačiau kuo daugiau sieksite, tuo greičiau jis plėsis ir Jums reikės vis daugiau pastangų. Jūs nebegalėsite sustoti. Jums prireiks ne tik kantrybės ir darbštumo, bet ir drąsos nepavargti. Ši kelionė tuo ir nuostabi, kad neturi pabaigos. Ir niekas Jūsų negalės sulaikyti, jeigu tik Jūs patys nenuspręsite sustoti.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Literatūra 7 klasei, 1 dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pratybos, vadovėliai ir pagalbiniai leidiniai 9 klasei


Dažnai su "Literatūra 7 klasei, 1 dalis" perkama kartu