0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Literatūra 7 klasei. Pirmoji dalis

2021-10-31 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Literatūra 7 klasei. Pirmoji dalis" aprašymas

Mieli septintokai, mielos septintokės!
Išgyvenate laiką, kai svarstote, kas esate Jūs, ką Jums reiškia kiti, kas yra sava bendruomenė, tauta, valstybė, kur prasideda ir baigiasi Jūsų pasaulis. Jūsų rankose naujas literatūros vadovėlis, kuriame skaitysite ir nagrinėsite kūrinius, kelsite klausimus, ypač svarbius jaunystėje.
Skaitysite laiko patikrintus kūrinius, rašytus lietuvių ir užsienio autorių, kuriuos skaitė Jūsų seneliai ir tėvai. Skaitysite ir tokius tekstus, kurie Jūsų seneliams ir tėvams buvo nežinomi. Jie - arba drausti nelaisvės metais, arba į lietuvių kalbą anuomet nebuvo versti, arba neseniai parašyti. Taigi Jūs eisite ankstesnių kartų pramintu keliu ir žengsite naujais, dar neišmėgintais takais, kuriuose Jūsų lauks nauji atradimai. Jūs būsite ta jungtimi, kuri gali perimti ir perduoti mums visiems svarbius atminties pasakojimus.
Vadovėlyje tekstai atrinkti taip, kad per vienus metus atvertų Jums tarsi kokį nepaprastą erdvėlaikį: kad būtų galima iš dabarties nerti į praeitį, iš savo namų pasiekti žmogaus sielos ir pasaulio tolius.
Jūs galite pasirinkti savo pasaulio dydį. Tačiau kuo daugiau sieksite, tuo greičiau jis plėsis ir Jums reikės vis daugiau pastangų. Jūs nebegalėsite sustoti. Jums prireiks ne tik kantrybės ir darbštumo, bet ir drąsos nepavargti. Ši kelionė tuo ir nuostabi, kad neturi pabaigos. Ir niekas Jūsų negalės sulaikyti, jeigu tik Jūs patys nenuspręsite sustoti.Parašykite atsiliepimą apie "Literatūra 7 klasei. Pirmoji dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių kalba ir literatūra 7-9 kl.


Dažnai su "Literatūra 7 klasei. Pirmoji dalis" perkama kartu