0

Kombinatorika ir tikimybės

3,34 €
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Kombinatorika ir tikimybės

  • Leidėjas: TEV
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 68
  • ISBN ar kodas: 9955-491-87-6

2020-09-30 3.34 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kombinatorika ir tikimybės" aprašymas

Knygelė parengta remiantis 5–10 klasių matematikos programomis ir standartais kombinatorikos ir tikimybių teorijos taikymo srityje. Knygelėje skaitytojas ras visą būtiną mokymuisi medžiagą, atitinkančią kombinatorikos ir tikimybių teorijos pagrindinėje mokykloje temas.

Parašykite atsiliepimą apie "Kombinatorika ir tikimybės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kombinatorika ir tikimybės, kurią skaitytojams dovanoja Viktorija Sičiūnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Viktorija Sičiūnienė su knyga Kombinatorika ir tikimybės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kombinatorika ir tikimybės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viktorija Sičiūnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kombinatorika ir tikimybės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kombinatorika ir tikimybės" perkama kartu